منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹                                 ساعت:  ۵:۱۰ ب.ظ      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع):

۴۰۰ عنوان برنامه هفته بسیج در شهرری اجرا می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) گفت: ۴۰۰عنوان برنامه با محوریت ۸۲موضوع در طول هفته بسیج توسط پایگاههای مقاومت سطح شهرستان برگزار می شود.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سرهنگ علی طلوعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) ری در نشست خبری هفته بسیج ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام(ره) و شهدا و تبریک هفته بسیج اظهار داشت: امروز اولین روز از هفته بسیج بود که به همراه تعدادی از بسیجیان ری و کارمندان بسیج ادارات با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با آرمانهای والای معمار کبیر انقلاب تجدید میثاق کردیم.

وی افزود: امسال نیز ناحیه بسیج ری برنامه های متنوعی برای بزرگداشت هفته بسیج در نظر گرفته است و شهرستان ری با توجه به گستردگی ۲۲۵ پایگاه مقاومت بسیج دارد که هر کدام حداقل دو برنامه متمرکز در این هفته اجرا می کنند که یک برنامه بر عهده خود پایگاه است و یک برنامه دیگر با عنوان “شکوه مقاومت” است که همه بسیجیان ری در روز ۵آذر در مصلی بزرگ ری گردهم می آیند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) بیان کرد: ۴۰۰عنوان برنامه با محوریت ۸۲موضوع در طول هفته بسیج توسط پایگاههای مقاومت سطح شهرستان برگزار می شود.

طلوعی با اشاره به تعدادی از این برنامه ها گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا، یادواره شهدا در محلات، عطرافشانی مزار شهدای گمنام مدفون در فرهنگسرای ولا، پیاده روی خانوادگی بسیجیان با همکاری اداره تربیت بدنی شهرستان در روز جمعه سوم آذرماه، برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در مترو شهرری، برگزاری میقات صالحین روز جمعه در مصلی بزرگ ری با سخنرانی سردار تولایی معاون راهبردی سپاه پاسداران و گشت های محله محور که قبلا از ماموریت های ابلاغی بسیج بوده و اکنون پس از چندین سال امربه معروف با تغییر رویکرد و طی تفاهم نامه ای که بین دادستان کل کشور، فرماندهی نیروی انتظامی کشور و فرماندهی سپاه پاسداران کشور منعقد شده، در هفته بسیج عملیاتی می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه امسال شعار هفته بسیج “مردم سالاری دینی” عنوان شده است، گفت: سیاست و رویکرد شعار محوری هفته بسیج توجه ویژه به عرصه های دفاع فرهنگی است.

طلوعی ادامه داد: مردمی کردن بزرگداشت هفته بسیج ادر اولویت برنامه ها است چرا که بسیج متعلق به عامه مردم است و به گروه و جناح خاصی تعلق ندارد و حتی در محدوده جغرافیایی خاصی نیست.

انتهای متن/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.