منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹                                 ساعت:  ۱:۰۸ ب.ظ      

۲۰۰دانش آموز باقرشهری به اردوی راهیان نور اعزام شدند

مراسم اولین اعزام کاروانهای راهیان نور دانش آموزی شهرستان ری به مناطق عملیاتی غرب کشور در باقر شهر برگزار شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، صبح امروز بیش از ۲۰۰ دانش آموز دختر شهرستان باقرشهر جهت بازدید از مناطق جنگی غرب کشور اعزام شدند.

مراسم اولین اعزام راهیان نور دانش آموزی باقرشهر با حضور آیت الله موسوی امام جمعه باقرشهر، سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره)، توکلی بخشدار کهریزک و سایر مسئولان شهرستان در کانون فاطمیه برگزار شد.

فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) در حاشیه این مراسم گفت: امروز اولین اعزام از بخش کهریزک و فشافویه  به تعداد هفت اتوبوس را داشتیم که دو اتوبوس از بخش فشافویه و پنج اتوبوس از بخش کهریزک به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام  شدند.

وی افزود: برنامه های فرهنگی مختلفی برای این سفر در نظر گرفته شده و این برنامه ها در کنار بازدید دانش آموزان از یادمان‌های شهید بهشتی، سرپل ذهاب و یادمان عملیات مرصاد اجرا می شود.

آرزومندی بر اهمیت نقش اردوی راهیان نور در میان دانش آموزان تاکید کرد و افزود: هدف از اعزام کاروان ‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی، تبیین ایثارگری‌های رزمندگان اسلام، ترویج فرهنگ مقاومت، حفظ روحیه ایثار و همچنین تشریح ارزش های دفاع مقدس است.

فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) با بیان اینکه اردوی راهیان نور از مؤثرترین راه‌ها برای مقابله با  جنگ فرهنگی دشمن است افزود:  رسالت بزرگ امروز ما بحث انتقال تجارب هشت سال دفاع مقدس به نسل امروز است.

وی با بیان اینکه تمامی موارد امنیتی، ایمنی و اتوبوس‌ها کنترل شده و همچنین با پلیس راهور هماهنگی‌های لازم انجام شده و از طرف راهور از اتوبوس‌ها بازدید به عمل آمده است، اذعان داشت: با هماهنگی های صورت گرفته بین سپاه ،آموزش و پرورش و بخشداریها درصددیم اردوهای راهیان نور پسران دانش آموز را نیز اجرایی کنیم.

  

انتهای متن/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.