منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸                                 ساعت:  ۲:۲۵ ب.ظ      
فرماندار ری:

منافع ملی در کشور ما مظلوم است

معاون استاندار تهران گفت: مردم چه گناهی کرده اند که باید تاوان اختلافات و دشمنی های ما را بدهند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، با اشاره به هفته دفاع مقدس اظهار کرد: جنگ چیز بدی است و همیشه باید با نفرت از آن صحبت شود چون خون ریخته می‌شود اما ما از دفاع صحبت می‌کنیم، هشت سال دفاع مقدس برای ما مملو از ارزش‌ها است چرا که ما جنگ نکردیم بلکه دفاع کردیم.

وی با بیان اینکه در دفاع مقدس با دست خالی توانستیم بزرگترین افتخار را برای کشور رقم بزنیم، افزود: در زمان دفاع مقدس همدلی و همکاری وجود داشت و همه مردم با اتحاد و یکدلی به یکدیگر کمک می‌کردند اما امروز خیلی فاصله گرفته‌ایم  و آن یک‌رنگی را نداریم همه رفتارمان استرس، اضطراب، دشمنی، کینه و دوگانگی شده است.

معاون استاندار تهران ادامه داد: گاهی فکر می‌کنیم یک مجموعه  با مجموعه دیگر دشمن است و این مسائل باعث نگرانی مردم شده است . مردم چه گناهی کرده‌اند که باید تاوان اختلافات و دشمنی‌های ما را بدهند ما باید واقعا برگردیم.

جمالی پور با بیان اینکه همه مسئولان در جامعه مدیون خون شهدا هستند، تصریح کرد: مسئولان باید از دستاوردهای شهدا و نظام دفاع کنند و حافظ حقوق مردم باشند چرا که خداوند از حق الناس نمی‌گذرد اگر قدمی بردارند که باعث ایجاد اختلاف شود و کشور آسیب ببیند در قیامت باید پاسخ شهدا را بدهند.

وی با بیان اینکه صحبت‌های رییس جمهور در سازمان ملل مملو از عزت برای جمهوری اسلامی بود، افزود: منافع ملی در کشور ما مظلوم است باید مراقب باشیم کاری انجام ندهیم که منشا اختلاف و تفرقه، هدردادن منابع و آسیب به مردم باشد.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.