منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱                                 ساعت:  ۱۱:۲۳ ب.ظ      
بررسی مشکلات ورزشی در پایتخت؛

هزینه‌های ۱۰برابری ورزش نسبت به قلیان/آسیب‌های اجتماعی در زیر پوست شهر+فیلم

هزینه‌های ۱۰برابری ورزش نسبت به آسیب های اجتماعی ای همچون قلیان، انواع دخانیات و … موجی از نارضایتی را در بین آحاد جامعه و به خصوص خانواده ها ایجاد کرده است که آینده فرزندانشان را در خطر می بینند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه‌های زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخی از مردم، ورزشکار حرفه‌ای هستند و گروهی ورزشکار آماتور، گروهی طرفدار و علاقه‌مند به ورزش و دیدن برنامه‌ها، مسابقات و نمایش‌های ورزشی بوده، و عده‌ای نیز از راه ورزش امور زندگی خویش را می‌گذرانند.

اثرات مفید فعالیت‌های ورزشی در پیشگیری، درمان و کنترل بسیاری از نارسایی‌های قلبی و عروقی و تنفسی نشان از ضرورت این فعالیت در زندگی روزمره افراد دارد.

علاوه بر نقش اساسی ورزش در سلامت افراد جامعه، اهمیت آن در معرفی فرهنگ و آداب ملل در صحنه‌های بین المللی و از طریق ورزشکاران حرفه‌ای در رشته‌های مختلف ورزشی بسیار اثرگذار بوده است.

کشور عزیزمان نیز توسط ورزشکاران شایسته خود در رشته‌های مختلف ورزشی، همواره در میادین بین المللی عناوین بسیار زیاد و ارزشمندی را کسب نموده که بارها شاهد به احتزاز درآمدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در مسابقات مختلف بوده‌ایم.

کسب این افتخارات دستاوردهای فراوانی را نه تنها در عرصه ورزش بلکه در سطوح مختلف سیاسی، اجتماعی و … داشته است که شرط استمرار آن در گرو فراهم آوردن امکانات، بسترهای ورزشی و حمایت مالی و معنوی از استعدادها می‌باشد.

در سال‌های اخیر و بالا رفتن هزینه‌های ورزشی و عدم حمایت کافی از استعدادها در مباحث مالی و در مقابل هزینه‌های پائین بعضی از آسیب‌های اجتماعی همانند قلیان و سفره‌خانه ، زنگ خطر را برای نوجوانان و جوانان و خانواده‌ها در نقاط مختلف کشور به صدا درآورده است.

این معضل گریبان گیر مناطق قهرمان پرور، همچون شهرری واقع در جنوب پایتخت شده است که با قهرمانانی همچون: حمید‌سوریان، هادی‌ساعی، علیرضا‌ دبیر و … عنوان پرافتخارترین شهر المپیکی ایران را یدک می‌کشد.

هزینه‌های ۱۰برابری ورزش نسبت به آسیب های اجتماعی ای همچون قلیان، انواع دخانیات و … موجی از نارضایتی را در بین آحاد جامعه و به خصوص خانواده ها ایجاد کرده است که  آینده فرزندانشان را در خطر می بینند.

http://

 

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.