منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲                                 ساعت:  ۱۰:۰۵ ق.ظ      
مدیر شهرک صنعتی پرند گزارش داد:

۱۲هزار فرصت شغلی در شهرک صنعتی پرند

شهرک صنعتی پرند که در استان تهران واقع شده است می‌تواند بستر بسیار مناسبی برای تولید انبوه کالا و تولیدات صنتعتی باشد و فضای اشتغال‌زایی برای جوانان زا در حوزه تولید، پوشش دهد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، شهرک صنعتی منطقه‌ای است که به منظور توسعه صنعتی و متمرکزشدن تولیدات صنعتی در نظر گرفته شده است و هدف از ایجاد آن، توسعه صنعتی کشور در خارج از مناطق شهری است تا تاثیرات منفی بار صنعتی بر ساکنین شهری را به حداقل رسانده، آلایندگی را کم کرده و با دسترسی آسان به مسیر حمل و نقل، کمترین بار ترافیکی را در مناطق شهرنشین به بار آورد.

در سال‌های اخیر واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی، فرصت بسیار مناسبی برای تقویت، تولید و رشد کالاهای داخلی و … به شمار می‌آیند که در همین راستا فرصت اشتغال‌زایی را نیز برای جوانان فراهم آورده است.

شهرک صنعتی پرند که در استان تهران واقع شده است می‌تواند بستر بسیار مناسبی برای تولید انبوه کالا و تولیدات صنعتی باشد و فضای اشتغال‌زایی برای جوانان زا در حوزه تولید، پوشش دهد.

مهندس توانا مدیر شهرک صنعتی پرند اظهار داشت: در مدت ۱۶ سال فعالیت این شهرک صنعتی، ۱۲ هزار فرصت شغلی ایجاد گردیده است که با حمایت و تلاش بیشتر خبرهای بهتری  از این شهرک منعکس خواهد شد.

در همین راستا خبرنگار تهران نیوز گزارشی از شهرک صنعتی پرند تهیه نموده که در ادامه آن را مشاهده می‌نمائید.

http://

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.