منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴                                 ساعت:  ۱۱:۵۴ ق.ظ      

یک کشته و دو زخمی در درگیری مترو شهرری

در پی درگیری فردی شرور با یک روحانی در ایستگاه مترو شهرری، یک نفر کشته و سه نفر زخمی شدند. اکنون امنیت در این ایستگاه برقرار است.

به گزارش آفتاب ری، دقایقی پیش در ایستگاه مترو شهرری درگیری رخ داد که منجر به فوت یک نفر و زخمی شدن دو نفر شد.

این درگیری بین یک فرد شرور که هویتش هنوز مشخص نشده و یک روحانی به نام خلیل ذوالفقاری ۴۷ساله که قاضی سابق دادگاه خانواده شهرری بود، اتفاق افتاد.

هادی تمهیدی معاون سیاسی فرمانداری شهرستان ری به خبرنگار آفتاب ری، گفت: صبح امروز در ایستگاه مترو شهرری فردی شرور که به نظر می رسد از اراذل و اوباش بوده و حالت عادی نداشت، به یک روحانی توهین می کند و با صدای بلند شعارهایی برعلیه روحانیون می دهد که این روحانی سعی می کند فرد شرور را امربه معروف و نهی ازمنکر بکند.

وی افزود: فرد شرور در ادامه فحاشی با استفاده از تیغ موکت بری به روحانی حمله می کند و درگیری فیزیکی رخ می دهد که تعدادی از مسافران نیز برای دفاع از روحانی می آیند.

تمهیدی گفت: پلیس مستقر در ایستگاه مترو با مشاهده این حادثه، وارد صحنه شده و به فرد شرور هشدار و اخطار می دهد ولی وی بدون توجه به فرمان پلیس به درگیری و شرارت ادامه می دهد و به سمت پلیس نیز حمله می کند که درنهایت پلیس مجبور به تیراندازی شده و به پای وی شلیک می کند.

وی با بیان اینکه فرد مهاجم حالت عادی نداشته و اقدام به خودزنی نیز می کرد، گفت: فرد شرور براثر تیراندازی از ناحیه پا مجروح و در مسیر انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

معاون سیاسی فرمانداری شهرستان ری تصریح کرد: این روحانی در پی ضرباتی که فرد مهاجم به وی وارد کرده بود زخمی شده و بلافاصله توسط تیم اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

تمهیدی گفت: فرد روحانی از ناحیه صورت و گردن ضربه خورده است و در بیمارستان سینا بستری است و در وضعیت ۱۵ درصد هوشیاری به سر می برد.

وی ادامه داد: یکی از مسافران مترو به نام سید جلال موسوی ۲۸ساله که از روحانی دفاع می کرد توسط ضارب زخمی شده و بصورت سرپایی در بیمارستان شهدای هفتم تیر درمان شد.

تمهیدی تاکید کرد: هرخبری مبنی بر استفاده ضارب از قمه و سلاح های دیگر و همچنین مصدومیت ۱۵ نفر در این درگیری شایعه است.

وی تصریح کرد: بر اثر این تیراندازی، دقایقی نظم ایستگاه مترو بهم خورد که با سرعت عمل پلیس و نیروهای انتظامی در کمترین زمان ممکن مترو به شرایط عادی بازگشت و خدمات رسانی به شهروندان در این ایستگاه به شکل عادی درحال انجام و امنیت به طور کامل برقرار است.

 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.