منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴                                 ساعت:  ۱۱:۵۴ ق.ظ      

یک کشته و دو زخمی در درگیری مترو شهرری

در پی درگیری فردی شرور با یک روحانی در ایستگاه مترو شهرری، یک نفر کشته و سه نفر زخمی شدند. اکنون امنیت در این ایستگاه برقرار است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، دقایقی پیش در ایستگاه مترو شهرری درگیری رخ داد که منجر به فوت یک نفر و زخمی شدن دو نفر شد.

این درگیری بین یک فرد شرور که هویتش هنوز مشخص نشده و یک روحانی به نام خلیل ذوالفقاری ۴۷ساله که قاضی سابق دادگاه خانواده شهرری بود، اتفاق افتاد.

هادی تمهیدی معاون سیاسی فرمانداری شهرستان ری به خبرنگار آفتاب ری، گفت: صبح امروز در ایستگاه مترو شهرری فردی شرور که به نظر می رسد از اراذل و اوباش بوده و حالت عادی نداشت، به یک روحانی توهین می کند و با صدای بلند شعارهایی برعلیه روحانیون می دهد که این روحانی سعی می کند فرد شرور را امربه معروف و نهی ازمنکر بکند.

وی افزود: فرد شرور در ادامه فحاشی با استفاده از تیغ موکت بری به روحانی حمله می کند و درگیری فیزیکی رخ می دهد که تعدادی از مسافران نیز برای دفاع از روحانی می آیند.

تمهیدی گفت: پلیس مستقر در ایستگاه مترو با مشاهده این حادثه، وارد صحنه شده و به فرد شرور هشدار و اخطار می دهد ولی وی بدون توجه به فرمان پلیس به درگیری و شرارت ادامه می دهد و به سمت پلیس نیز حمله می کند که درنهایت پلیس مجبور به تیراندازی شده و به پای وی شلیک می کند.

وی با بیان اینکه فرد مهاجم حالت عادی نداشته و اقدام به خودزنی نیز می کرد، گفت: فرد شرور براثر تیراندازی از ناحیه پا مجروح و در مسیر انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

معاون سیاسی فرمانداری شهرستان ری تصریح کرد: این روحانی در پی ضرباتی که فرد مهاجم به وی وارد کرده بود زخمی شده و بلافاصله توسط تیم اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

تمهیدی گفت: فرد روحانی از ناحیه صورت و گردن ضربه خورده است و در بیمارستان سینا بستری است و در وضعیت ۱۵ درصد هوشیاری به سر می برد.

وی ادامه داد: یکی از مسافران مترو به نام سید جلال موسوی ۲۸ساله که از روحانی دفاع می کرد توسط ضارب زخمی شده و بصورت سرپایی در بیمارستان شهدای هفتم تیر درمان شد.

تمهیدی تاکید کرد: هرخبری مبنی بر استفاده ضارب از قمه و سلاح های دیگر و همچنین مصدومیت ۱۵ نفر در این درگیری شایعه است.

وی تصریح کرد: بر اثر این تیراندازی، دقایقی نظم ایستگاه مترو بهم خورد که با سرعت عمل پلیس و نیروهای انتظامی در کمترین زمان ممکن مترو به شرایط عادی بازگشت و خدمات رسانی به شهروندان در این ایستگاه به شکل عادی درحال انجام و امنیت به طور کامل برقرار است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.