منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶                                 ساعت:  ۱۲:۳۱ ب.ظ      

ما به گوش‌مالی بیشتری راضی می‌شویم / واکنش مردم به حمله موشکی سپاه + فیلم

بعد از گذشت چند روز از حمله موشکی سپاه سپاسدران به مقر تروریست‌ها هنوز شاهد موجی شادی در بین مردم هستیم که خبرنگار تهران نیوز آن را در یک گزارش به تصویر کشیده است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، یک مهر بود که تروریست‌ها در اهواز به مردم بی‌گناه حمله کردند و تعدادی از آن‌ها را به شهادت رسادند. همین بهانه سبب شد که سپاه پاسداران انقلاب در انتقام از خون شهدا به مواضع تروریست‌ها حمله کند و تعداد از سران آن‌ها را به هلاکت برساند.

حمله موشکی جمهوری اسلامی ایران به مواضع ترویست‌ها در کشور همسایه سبب واکنش‌های زیادی در رسانه‌های بین المللی شد. آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان در مورد حمله موشکی سپاه پاسداران گفت: پاسخ موشکی قاطع و شجاعانه سپاه پاسداران به تروریست‌های همجوار پایگاه‌های آمریکایی در سوریه، نشان داد تروریست‌ها و حامیان آنان باید منتظر عواقب تجاوز خود باشند.

سپاه از نسل جدید موشک قیام که سر جنگی جدا شونده و قابلیت هدایت پایانی مسیر را دارد، در این عملیات بهره برده است. همچنین پس از شلیک موشک های سپاه به سمت مقر تروریست های تکفیری، هفت فروند پهپاد نیز مقرهای تروریست ها  را در این منطقه زیر آتش گرفتند.

واکنش مردم به این حمله بسیار شنیدنی و خواندی است. بعد از گذشت چند روز از حمله موشکی سپاه سپاسدران به مقر تروریست‌ها هنوز شاهد موجی شادی در بین مردم هستیم که خبرنگار تهران نیوز آن را در یک گزارش به تصویر کشیده است.

http://

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.