منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷                                 ساعت:  ۱۲:۵۴ ب.ظ      
فرماندار ری:

کشور با احساس مسئولیت جمعی ساخته می‌شود

فرماندار ری گفت: قرار نیست افرادی دیگر کشور ما را بسازند بلکه باید با تلاش و همدلی و احساس مسئولیت خودمان کشور را توسعه دهیم.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، هدایت الله جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری در هفتمین و آخرین شورای اداری شهرستان ری در سال ۹۶ اظهار داشت: نکات و درسهای اخلاقی موجب پیروزی انقلاب شد و لذا سعی کنیم با استفاده از این نکات در سال ۹۷ بهترین سرنوشت را رقم بزنیم.

وی ضمن تشکر از زحمات مدیران شهرستان تاکید کرد: سال جدید را متفاوت رقم بزنیم و با تقویت نقاط قوت هر روزمان را بهتر از روزهای گذشته بسازیم.

وی با بیان اینکه ما با رای مردم در این جایگاه هستیم افزود: گاهی مردم فکر می کنند در انتخاب فرماندار و استاندار نقشی ندارند درحالی که اساس حکومت ما بر پایه انتخابات و رای مردم شکل گرفته است و باید نسبت به رعایت حق الناس توجه زیادی داشته باشیم.

جمالی پور با تاکید بر تبدیل سال ۹۷ به احسن الحال گفت: مردم نجیب ما مشکلات و گرفتاریهای زیادی دارند اما در عین حال متواضع و صبور هستند و مطالبه ای درخواست نمی کنند و ما وظیفه داریم در قبال این مردم که حق حکومتی دارند به تعهدات خود عمل کنیم.

فرماندار ری تصریح کرد: مدیرانی که با لحن و رفتار خوب با مردم برخورد کنند مردم متوجه می شوند که اگر جایی کمبود و کاستی وجود دارد به دلیل عدم امکانات و تجهیزات است و ظرفیت های ما محدود است.

وی با بیان اینکه مسئولان خدمتگذار مردم هستند گفت: برخی از مسئولان هنوز نمی دانند که خادم مردم هستند و فکر می کنند حاکم مردم هستند که این دیدگاه موجب بروز مشکلات و فاصله مردم از مسئولان می شود.

وی با بیان اینکه در سال ۹۸ نباید خطاهای سال ۹۶ را تکرار کنیم افزود: این تصور اشتباه است که فکر کنیم افرادی از جای دیگر قرار است بیایند و کشور ما را بسازند بلکه باید خودمان تلاش و همدلی داشته باشیم چراکه احساس مسئولیت جمعی کشور را می سازد.

فرماندار ری ادامه داد: اگر ظواهر مدیریتی ما را غرق کند مردم از ما فاصله می گیرند و دشمنان فرصت طلب از این شرایط سو استفاده خواهند کرد.

وی با بیان اینکه اختلافات داخلی اصلی ترین آسیب برای نظام است گفت: اراذل دین با دامن زدن به اختلافات به دنبال نابودی نظام هستند و معتقدند اگر ایران را مهار کنند کشورهای دیگر را نیز به دست می آورند.

جمالی پور با بیان اینکه در سال۹۷ توسط سیستم ارزیابی توسط بازرسی فرمانداری شکل می گیرد، افزود: تیم‌های ارزیابی هر سه ماه یکبار انجام می شود که هم توسط مردم و هم به صورت سازمانی ارزیابی خواهیم داشت و اگر مسئولی نتواند آن شاخص‌های تعیین شده را رعایت کند، حتماً جابه‌جا خواهد شد و این موضوع تعارف بردار نیست.

جمالی پور ادامه داد: اگر ما وظیفه مند شویم می توانیم آسیب ها را کم کنیم و در سال ۹۷ با یک تحول عظیم و زمان شناسی کشور را توسعه دهیم.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.