منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱                                 ساعت:  ۸:۳۵ ق.ظ      
سخنگوی سازمان تعزیرات خبر داد:

کشف ۱۱۰ هزار حلقه لاستیک در یک انبار شهرری

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از کشف بیش از ۱۱۰ هزار حلقه لاستیک خودروی سبک و سنگین احتکار شده از یک انبار در شورآباد کهریزک خبر داد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از کشف بیش از ۱۱۰ هزار حلقه لاستیک خودروی سبک و سنگین احتکار شده از یک انبار در شورآباد کهریزک خبر داد.

سیدیاسر رایگانی در خصوص انبار کشف شده لاستیک خودرو اظهار کرد: انبار مذکور در طرح مشترک تعزیرات حکومتی، اداره صنعت، معدن و تجارت، نماینده دادستان و نیروی انتظامی کشف شده است.

وی خاطرنشان کرد: بیش از ۹۱ هزار لاستیک کشف شده در انبار شورآباد کهریزک مربوط به خودرو سبک و بقیه خودرو سنگین است. سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی تصریح کرد: این واحد صنفی از فروش کالاها امتناع و اقدام به اختفا کرده بود که پس از رسیدگی به آن، عرضه کالاها در بازار صورت خواهد گرفت.

رایگانی اظهار کرد: علاوه بر کشف این انبار از انبارهای دیگر نیز بازرسی انجام گرفت که مورد تخلفی مشاهده نشد.

وی تاکید کرد: برخورد قانونی و قاطع با محتکران و متخلفان در زمینه توزیع کالا به نفع مردم و بازار است تا بتوانند بدون دغدغه اجناس مورد نیاز خود را تهیه کنند.

سخنگوی سازمان تعزیرات گفت: بازرسی از انبارهای شهرستان‌ری همچنان ادامه دارد و در صورت مشاهده هر گونه تخلفی، با مسببان و برهم زنندگان نظم بازار و عرضه محصولات برخورد قانونی خواهد شد.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.