منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰                                 ساعت:  ۹:۴۵ ب.ظ      
سجاد عزیزی فرنگی کار؛

کشتی گیر باقرشهری قهرمان مسابقات جوانان آسیا در هند شد

سجاد عزیزی کشتی گیر اهل باقرشهر در فینال وزن ۹۷ کیلو جوانان آسیا، بکت خانوف از قزاقستان را ۶بر۱ شکست داد و به مدال طلای این مسابقات در هند دست یافت.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری،مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا امروز (شنبه) در شهر دهلی نو هند برگزار شد که در پایان «امیرحسین کاووسی»، «سجاد غلامی» و «سجاد عزیزی» در اوزان ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند و «رضا علیجان زاده» و «امیرحسین مقصودی» در اوزان ۵۷ و ۶۵ کیلوگرم صاحب مدال برنز شدند.

 براساس اعلام فدراسیون کشتی، در وزن ۷۰ کیلوگرم کاووسی در دیدار فینال با نتیجه ۱۰ بر ۷ ویشال کالیرامانا از هند را مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.
در وزن ۷۹ کیلوگرم نیز غلامی در دیدار فینال در کمتر از یک دقیقه با نتیجه ۱۰ بر صفر ساچین گیری از هند را مغلوب کرد و صاحب مدال طلا شد.
همچنین در وزن ۹۷ کیلوگرم عزیزی سومین طلایی ایران که در نیمه نهایی با نتیجه ۱۰ بر ۶ از سد هیون سو هان از کره جنوبی گذشته بود، در فینال با نتیجه ۶ بر یک سریک بایتخانوف از قزاقستان را مغلوب کرد و به مدال طلا رسید.
در وزن ۵۷ کیلوگرم علیجان زاده در گروه بازنده ها مقابل تومنت سوگت بولد از مغلوستان با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار نیز با نتیجه ۱۱ بر صفر روزگلدی سید اوف از ترکمنستان را شکست داد و به مدال برنز رسید.
در وزن ۶۵ کیلوگرم نیز مقصودی در دیدار رده بندی با نتیجه ۵ بر ۲ از سد کوانیش دویسنکول از قزاقستان گذشت و به مدال برنز دست یافت.
 رقابت های پنج وزن دوم فردا (یکشنبه) برگزار می شود.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.