منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵                                 ساعت:  ۱۱:۵۰ ب.ظ      
با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی؛

کشاورزان برتر استان تهران تجلیل شدند+ تصاویر

مراسم معرفی و تجلیل از تولید کنندگان و بهره برداران برتر در سطح استانی و ملی بخش کشاورزی با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی در اداره جهاد کشاروزی شهرستان ری برگزار شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، مراسم معرفی و تجلیل از تولید کنندگان و بهره برداران برتر در سطح استانی و ملی بخش کشاورزی با حضور عباس کشاورز معاون امور زراعت وزیر جهاد کشاورزی، کریم ذوالفقاری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری تهران، محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، هدایت الله جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری، معاونین، مدیران و کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی و جمعی از کشاروزان استان تهران در سالن اجتماعات اداره جهاد کشاروزی شهرستان ری برگزار شد.

در این مراسم از ۴۵ کشاورز نمونه با اهدای لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد و تعدادی از این کشاورزان به بیان مشکلات و معضلات این حوزه پرداختند.

بخشی از مسائلی که کشاورزان مطرح کردند به شرح زیر است: مسئولان از کشاورزان حمایت نکنند آنها را آزاد بگذارند، قوانین برای ما دست و پا گیر است، متخصصان سرکار نیستند، کشاورزی سنتی باید به کشاورزی صنعتی تبدیل شود، آب نداریم باید زمینه سازی شود تا محصولاتی تولید شود که آب کمتری نیاز دارد مثل کلزا، تولید شیر در کشور خوب است اما مصرف شیر پایین است.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.