منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱                                 ساعت:  ۳:۱۸ ب.ظ      

کاپ سازه های ماکارونی برای اولین بار در شهرری

مسابقه کاپ سازه های ماکارونی برای اولین بار در شهرری برگزار شد.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، مسابقه کاپ سازه های ماکارونی برای اولین بار در شهرری برگزار شد.

هادی جمشیدی مسئول برگزاری مسابقه و فرمانده پایگاه امام رضا(ع) در حاشیه برگزاری این مسابقه به خبرنگار آفتاب ری گفت: اولین دوره مسابقه کاپ سازه های ماکارونی در شهرری در سطح دانش آموزی برگزار شد.

وی بیان کرد: پایگاه علمی امام رضا(ع) که اولین پایگاه علمی شهرری است حدود سه سال است که در حوزه دانش آموزی و دانشجویی فعالیت های علمی انجام می دهد.

جمشیدی ادامه داد: حدود سه ماه است که با همکاری شهرداری منطقه۲۰، ناحیه مقاومت بسیج شهرری، حوزه ۳۵۷ حضرت ولیعصر و بنیاد نخبگان سپاه این برنامه را تدارک دیدیم.

وی درخصوص این مسابقه گفت: در این مسابقه ۳۰ سازه که هرکدام شامل یک تیم سه الی چهار نفره هستند شرکت کرده اند که حدود ۱۲۰ نفر هستند و از بین آنها سه تیم برتر انتخاب می شوند.

جمشیدی گفت: هر سازه ای که وزن بیشتری تحمل کند گروه برتر است. حداکثر وزن در این دوره ۱۳۵ کیلوگرم است و اگر کسی از لحاظ وزنی مساوی بشود وزن سازه برنده را مشخص می کند.

وی ابراز کرد: دو روز قبل از مسابقه آموزش های لازم به شرکت کنندگان داده شد، سازه ها ساخته شد، ترازبندی ها انجام شد و آیین نامه ها اعلام شد و امروز در حوزه دانش آموزی شاهد رقابت این گروه ها هستیم و پس از این نیز برنامه دانشگاهی اجرا خواهیم کرد.

جمشیدی با بیان اینکه پایگاه امام رضا فعالیت های گسترده علمی دارد، گفت: بازدید علمی فرهنگی از چند مجموعه علمی و ارتباط با دانشگاههای معتبر از جمله برنامه های این پایگاه است که هدف ما کمک به توسعه علم و فرهنگ جامعه مخصوصا شهرری است.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.