منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷                                 ساعت:  ۶:۲۰ ب.ظ      

پیام تبریک رییس اداره فرهنگ و ارشاد ری برای روز خبرنگار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با صدور پیامی هفدهم مرداد ماه «روز خبرنگار» را تبریک گفت.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، به نقل از روابط عمومی  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری ، متن پیام سید محمد موسوی ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری به شرح زیر است:

بسمه تعالی
«ن والقلم و ما یسطرون»
سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد. (قلم:١)
خبرنگاری حرفه ی هنر و عشق است و خبرنگاران به راستی تجسم امانت، تعهد، مسئولیت و دلسوزی اند. به طور کلی آنان در محل وقوع رویدادها، چشم و گوش مردم هستند.
بی‌شک رشد فکری و اندیشه بشر تنها در سایه آزادی قلم و بیان حاصل می‌شود. خبرنگار می‌تواند تجسم تعهد و وجدان باشد و نقش موثر خود را در رشد و شکوفایی تمدن و فرهنگ بشری ایفا نماید. خبرنگاری حرفه‌ای است بس دشوار و به همان اندازه ارزشمند به شرط این ‌که خبرنگار اطلاع‌رسان، تحلیل‌گر و نویسنده خود را در گرو هیچ امری جز حقیقتی که به آن ایمان دارد و انسان‌هایی که او رسالت آگاه کردن و بالا بردن بینش و منش آنان را به عهده گرفته است نبیند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهدای والا مقام حوزه خبر و اطلاع رسانی بویژه شهید صارمی روز خبرنگار را به شما که دلسوزان پرتلاش عرصه اطلاع رسانی هستید تبریک عرض نموده  و  از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما خبرنگاران را در روایت واقعیت، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی آرزومندم.
انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.