منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷                                 ساعت:  ۶:۲۰ ب.ظ      

پیام تبریک رییس اداره فرهنگ و ارشاد ری برای روز خبرنگار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با صدور پیامی هفدهم مرداد ماه «روز خبرنگار» را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، به نقل از روابط عمومی  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری ، متن پیام سید محمد موسوی ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری به شرح زیر است:

بسمه تعالی
«ن والقلم و ما یسطرون»
سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد. (قلم:١)
خبرنگاری حرفه ی هنر و عشق است و خبرنگاران به راستی تجسم امانت، تعهد، مسئولیت و دلسوزی اند. به طور کلی آنان در محل وقوع رویدادها، چشم و گوش مردم هستند.
بی‌شک رشد فکری و اندیشه بشر تنها در سایه آزادی قلم و بیان حاصل می‌شود. خبرنگار می‌تواند تجسم تعهد و وجدان باشد و نقش موثر خود را در رشد و شکوفایی تمدن و فرهنگ بشری ایفا نماید. خبرنگاری حرفه‌ای است بس دشوار و به همان اندازه ارزشمند به شرط این ‌که خبرنگار اطلاع‌رسان، تحلیل‌گر و نویسنده خود را در گرو هیچ امری جز حقیقتی که به آن ایمان دارد و انسان‌هایی که او رسالت آگاه کردن و بالا بردن بینش و منش آنان را به عهده گرفته است نبیند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهدای والا مقام حوزه خبر و اطلاع رسانی بویژه شهید صارمی روز خبرنگار را به شما که دلسوزان پرتلاش عرصه اطلاع رسانی هستید تبریک عرض نموده  و  از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما خبرنگاران را در روایت واقعیت، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی آرزومندم.
انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.