منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷                                 ساعت:  ۶:۴۱ ب.ظ      

پیام تبریک بخشدار کهریزک به مناسبت روز خبرنگار

حسین توکلی کِجانی بخشدار کهریزک به مناسبت روز خبرنگار ضمن قدردانی از زحمات ارزشمند فعالان عرصه خبر، این روز را به تمامی طلایه داران اهل قلم تبریک و تهنیت گفت.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، حسین توکلی کِجانی بخشدار کهریزک به مناسبت روز خبرنگار ضمن قدردانی از زحمات ارزشمند فعالان عرصه خبر، این روز را به تمامی طلایه داران اهل قلم تبریک و تهنیت گفت. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ن والقلم و مایسطرون

طلایه داران راستین خدمت به نظام خبررسانی در جمهوری اسلامی ایران همواره سعی بر آن داشته‌اند که با تلاش وافر، جهان را با هاله‌ای از قداست در هم آمیزند، تا آنچه را که عرضه می‌دارند ارزش خدایی به خود گیرد.

خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند ، خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند ، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای ، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

این روز، یادآور حماسه آفرینی های آنهایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و با خون خود بر برگه های اعلام نوشتند. یاد و خاطره ی شهیدان خبرنگار را گرامی می داریم.

با امعان‌نظر به اینکه «دانستن حق مردم» است، برخود فرض می‌دانم با تبریک هفدهم مرداد ماه؛ روز خبرنگار، از همراهی و تعامل سازنده خبرنگاران در انعکاس دقیق اخبار و رویدادهای بخش کهریزک که تنویر افکار عمومی را به ارمغان می‌آورد، تشکر و قدردانی کنم.

حسین توکلی کِجانی

بخشدار کهریزک

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.