منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵                                 ساعت:  ۱۱:۳۵ ق.ظ      
گفتگو اختصاصی با ملی پوش کیک‌بوکس؛

پنج بار قهرمان جهان شدم اما مسئولین من را نمی‌شناسند+فیلم

در ادامه گفتگوی جذاب خبرنگار آفتاب ری با ملی‌پوش و قهرمان ۵دوره کیک بوکسینگ جهان را پیرامون این ورزش و مشکلات آن مشاهده خواهید نمود.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، ورزش کیک‌بوکس در ایران همواره به عنوان یکی از رشته‌های پرطرفدار بوده است و در سال‌های اخیر جوانان بسیاری به این رشته  ورزشی گرایش و به فعالیت پرداخته‌اند.

با توجه به ظرفیت‌های بالای ورزشکاران ایرانی این رشته، افتخارات ارزشمندی در سطوح مختلف جهانی، بین‌المللی و آسیایی برای کشور ایران بدست آمده است که شرط استمرار این موفقیت‌ها، حمایت‌های ویژه و فراهم آوردن بسترهای مورد نیاز این ورزش در قالب آکادمی و کانون‌های استعدادیابی می‌باشد.

«علیرضا جدیدی» قهرمان ۵دوره کیک بوکسینگ جهان در گفتگو با خبرنگار آفتاب ری پیرامون معرفی و حمایت از قهرمانان این رشته ورزشی به مردم، در جهت ایجاد انگیزه و گرایش نوجوانان و جوانان به ورزش اظهار داشت: شرط حضور و گرایش نوجوانان و جوانان به ورزش خصوصا رشته‌های رزمی، اهمیت و ارزش قائل شدن به قهرمانان و پیشکسوتان ورزش است تا انگیزه و علاقه مورد انتظار در نسل‌های بعد ایجاد گردد.

جدیدی در ادامه با اشاره به اهمیت و پیگیری مسئولین نسبت به وی و قهرمانی‌های مستمرش در مسابقات مختلف جهانی و … گفت: از ابتدای شروع فعالیتم در این ورزش بیش از ۵۰۰ مبارزه در کارنامه دارم و قهرمانی‌های بسیاری در سطح جهان و آسیا کسب نمودم اما هنوز خیلی از مسئولین شهر من را نمی‌شناسند و این بی‌توجهی باعث شده زحمات و افتخارات کسب شده در ذهن مردم نیز کم رنگ باشد.

ادامه این گفتگوی جذاب و دیدنی را در ویدیو زیر مشاهد نمائید. http://

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.