منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷                                 ساعت:  ۳:۲۸ ب.ظ      
با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری؛

پروژه‌های عمرانی شهرستان ری افتتاح شد

همزمان با هفته دولت سه طرح عمرانی تعریض جاده روستای قمصر با اعتبار ۱۱میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، خط انتقال آب شرب باقرشهر با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال و بوستان ۹دی باقر شهر با مساحت ۱۸ هزار متر مربع با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در شهرستان ری به بهره برداری رسید.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، همزمان با هفته دولت سه طرح عمرانی تعریض جاده روستای قمصر به دهنو با اعتبار ۱۱میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و به طول ۱٫۵ کیلومتر، خط انتقال(کمکی) آب شرب تهران(سد ماملو) به باقر شهر با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال و به طول ۴ کیلومتر و بوستان ۹دی باقر شهر با مساحت ۱۸ هزار متر مربع با حضور سید ابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، محمد امامی امین معاون اقتصادی استاندار تهران، هدایت الله جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری، حسین توکلی بخشدار کهریزک و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی به بهره برداری رسید.

 

محمد امامی امین معاون اقتصادی استاندار تهران در حاشیه مراسم افتتاح پروژه های شهرستان ری گفت: راه اندازی پروژه های جدید کار سختی است. کسانی که طرح های عمرانی جدید شروع می کنند حتما افرادی قوی و توسعه ای هستند.

وی افزود: دولت یازدهم مبنا را بر این گذاشت که پروژه هایی که در گذشته کلنگ زنی شده اند و نیمه تمام مانده اند، به اتمام برساند. چندین هزار پروژه در سطح کشور به دلایل مختلف روی زمین مانده بود که حدود ۶۰درصد پیشرفت فیزیکی انجام شده و سپس رها شده بود که دولت آنها را به سرانجام رساند.

معاون استاندار تهران با بیان اینکه شهرداری ها نیز با همین شرایط مواجه بودند، گفت: امروز در استان تهران اکثر شهرداری ها برای تامین دستمزد پرسنل خود با مشکل روبرو هستند ولی پروژه هایی در سطح وسیع کلنگ زنی کرده اند که تکمیل آن با سختی صورت می گیرد.

وی با اشاره به تلاشهای مجدانه فرماندار ری در توسعه شهرستان و احقاق حق مردم ری، تصریح کرد: در گذشته حق ری ستانده نمی شد، آقای جمالی پور با روحیه توسعه محوری و توجه به مناطق توسعه نیافته منابع مالی خوبی جذب کردند که اقدامی ستودنی است.

امامی امین ادامه داد: مردم در این مناطقخود را با تهران مقایسه می کنند و اگر امکانات اولیه و خدمات کافی ارائه نشود سیل مهاجرت به سمت کلانشهر تهران بیشتر می شود.

وی با تبریک به مناسبت آغاز کار شوراهای اسلامی ابراز کرد: ۴سال به سرعت می گذرد، مردم به عملکرد رای می دهند و لذا شما اعضای شورا باید شهر را به گونه ای بسازید که پس از ۴سال مردم با رضایت از عملکرد شما دوباره به شما رای بدهند.

معاون استاندار تهران با بیان اینکه مردم مستحق بهترین ها هستند، تصریح کرد: کسی قرار نیست رفاه و آسایش را از آسمان و یا خارج از کشور برای ما بسازد، برای توسعه و رفاه خودمان باید تلاش کنیم.

گفتنی است؛ در هفته دولت ۱۱۳پروژه درمانی، عمرانی، آموزشی، فرهنگی و ورزشی با اعتباری بالغ بر ۲۵۴میلیارد تومان در شهرری افتتاح می شود.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.