منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸                                 ساعت:  ۱۲:۳۰ ب.ظ      
درخشان

پرسپولیس در آزادی خوب الجزیره را شکست می‌دهد/ «سیدجلال» باشد دیگر اشتباهات تکرار نمی‌شود

سرمربی سابق پرسپولیس گفت: در بازی برگشت پرسپولیس سیدجلال حسینی را هم در اختیار دارد و مطمئنا دیگر این اشتباهات فردی تکرار نخواهد شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری،حمید درخشان  گفت‌: درباره بازی شب گذشته پرسپولیس و الجزیره امارات اظهار داشت: بازی بدی نبود ما در دقایق پایانی تمرکز بیشتری باید داشته باشیم. به نظر من سه گلی که پرسپولیس مقابل الجزیره دریافت کرد روی اشتباهات فردی بود. این خیلی مهم است که این اشتاباهات تکرار نشود.

وی افزود: خوشبختانه پرسپولیس در امارات ۲ گل زده و مطمئن باشید می‌تواند در تهران و در ورزشگاه آزادی مقابل حمایت تماشاگران برنده بازی باشد.
سرمربی پیشین پرسپولیس در واکنش به صحبت‌های شب گذشته تن‌کاته خاطرنشان کرد: صحبت‌هایی که مربی الجزیره انجام داد و گفت ما تیمش مقابل تماشاگران پرشمار بهتر بازی می‌کند اشتباه است. مطمئن باشید به قدری در ورزشگاه آزادی فشار تماشاگران روی حریف تاثیرگذار است که پرسپولیس با یک نتیجه خوب و برد به مرحله بعد مسابقات صعود می‌کند.
درخشان همچنین گفت: خطوط هافبک و دفاعی پرسپولیس باید حمایت بیشتری از هم بکنند. شما ببینید گل دوم الجزیره طوری به ثمر رسید که مهاجم این تیم تا عقب آمد زمین خودی آمد و توپ گیری کردند و به گل رسیدند. ما هم باید خط دفاعی‌مان و خط هافبک‌مان طوری عمل کند و هماهنگ باشند که بتوانیم در بازی برگشت نتیجه لازم را بگیریم. البته این را بگویم که در بازی برگشت پرسپولیس سیدجلال حسینی را هم در اختیار دارد و مطمئنا دیگر این اشتباهات فردی تکرار نخواهد شد.

منبع : میزان

انتهای متن/*

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.