منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹                                 ساعت:  ۹:۲۷ ق.ظ      
ملی‌پوش اسبق فوتبال پرسپولیس:

پرسپولیس ابهت فوتبال ایران در آسیا را افزایش داده است

ملی پوش اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: فارغ از هر نتیجه‌ای که پرسپولیس بگیرد باید گفت این تیم واقعا تلاش کرده و با دستان خالی توانست خودش را به این سطح برساند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، ملی‌پوش اسبق باشگاه پرسپولیس تهران در گفتگو با پایگاه تحلیلی خبری آفتاب ری گفت: پرسپولیس لایق قهرمانی است، این تیم می‌تواند هم‌چون بازی‌های قبلی خود در تهران به پیروزی برسد و ورق بازی را برگرداند.

بهنام ابوالقاسم پور اظهار داشت: حمایت هواداران پرسپولیس مثال زدنی است و آنها می‌توانند از همین موقعیت نهایت بهره را ببرند تا به تیم حریف فشار بیاورند.

وی افزود: فارغ از هر نتیجه‌ای که پرسپولیس بگیرد باید گفت این تیم واقعا تلاش کرده است و با دستان خالی توانست خودش را به این سطح برساند. تیمی که می تواند با همین وضعیت آینده فوتبال باشگاه ایران را نیز تضمین کند و بازیکنان بزرگی را به تیم‌های ملی فوتبال تزریق کند.

پرسپولیس ابهت فوتبال باشگاهی ایران را در آسیا افزایش داده است و امیدوارم با تمام مشکلاتی که داشته و دارد به حق خود برسد.

به گزارش آفتاب ری، تیم فوتبال پرسپولیس تهران در بازی برگشت فینال جام باشگاه‌های آسیا از ساعت ۱۸:۳۰ امروز(شنبه) به مصاف تیم کاشیما آنتلرز ژاپن می رود.

بازی رفت این دو تیم در کشور ژاپن با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم نماینده ژاپنی رقم خورد.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.