منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰                                 ساعت:  ۱۲:۴۴ ب.ظ      

پرداخت ۶۰۰هزار تومان به درآمدهای زیر ۳ میلیون تومانی تا پایان سال

علیجانی نماینده مردم تهران،ری، تجریش و شمیرانات در آیین تودیع و معارفه بخشدار قلعه‌نو اظهار کرد: فرهنگ حسینی به انقلاب حضرت مهدی عجل‌الله ختم می‌شود، خدمت‌رسانی در انقلاب به همین دلیل دارای تقدس است. وی گفت: مسئولیت در انقلاب اسلامی یک امانت است. نعمت از سوی خداوند …

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، علیجانی نماینده مردم تهران،ری، تجریش و شمیرانات در آیین تودیع و معارفه بخشدار قلعه‌نو اظهار کرد: فرهنگ حسینی به انقلاب حضرت مهدی عجل‌الله ختم می‌شود، خدمت‌رسانی در انقلاب به همین دلیل دارای تقدس است.

وی گفت: مسئولیت در انقلاب اسلامی یک امانت است. نعمت از سوی خداوند است که توفیق خدمت به مردم نصیب فردی شود.

علیجانی تاکید کرد: شرایط کشور خاص است، در ۴۰ سال انقلاب اسلامی دشمن از هیچ فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب دریغ نکرد.

وی ادامه داد: آمریکا در این مدت به واسطه کشورهای دیگر از جمله عراق، عربستان و … به جنگ با ایران آمد و پس از شکست‌های پی در پی در حوزه نظامی امروز به جنگ اقتصادی روی آورده است.

نماینده مردم تهران خاطرنشان کرد: فرهنگ، زمینه نفوذ دشمن به کشورها است و به همین دلیل امروز باید آموزش و پرورش از اولویت‌های اصلی کشور باشد.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: امروز بعضا روستاها و بخش‌های کشور با ظرفیت انسانی ۵ هزار نفری با میلیارها تومان اعتباری که در اختیار دارد باید به کارگاه توسعه و پیشرفت تبدیل شود.

علیجانی با تاکید بر نظارت جدی به پروژه‌های بخشداری‌ها بیان داشت: بغضا در بخشی از روستا پیاده راه‌ها سنگ فرش می‌شود اما از داشتن مدرسه محروم است.

وی با تاکید بر مدیریت هزینه در کشور عنوان کرد: مدیریت هزینه کنیم نیاز نیست دست خودمان را جلوی آمریکا بالا بگیریم. با پیشنهاد دولت و همراهی مجلس تا پایان سال به خانواده‌هایی که حقوق ماهیانه زیر ۳ میلیون داشته باشد ۶۰۰ هزار تومان پرداخت می‌شود.

وی خاطرنشان کرد:ری ظرفیت تبدیل شدن به پایتخت فرهنگی و سیاسی تهران را دارد.من اصلاح طلب هستم و امیدوارم با اصلاح‌طلبی از دنیا بروم. همه باید اصلاح طلب باشیم و همه از ابتدا برای اصلاح آمده‌ایم.

علیجانی بیان کرد: امروز نباید شهرستان ری حیات خلوت تهران باشد و همه مشکلات تهران سرریز ری شود

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.