منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵                                 ساعت:  ۱:۴۲ ب.ظ      

پذیرش دانشجو در مقطع دکتری دانشگاه قرآن و حدیث

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث از پذیرش دانشجو در مقطع دکتری از طریق آزمون سراسری خبر داد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دارالحدیث، دکتر هادی حجت معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه با بیان این مطلب افزود: دانشگاه قرآن و حدیث براساس مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای سال تحصیلی(۹۷ ـ ۹۸) در مقطع دکتری برای شهرهای قم و تهران دانشجو می پذیرد.

دکتر حجت در ادامه به عناوین رشته ها و گرایش ها اشاره کرد و گفت: این رشته ها در مقطع دکتری شامل رشته های: «علوم قرآن و حدیث با کد۱۵۷۶»، «کلام امامیه با کد۱۶۵۴» و «علوم و معارف نهج البلاغه با کد۱۵۸۰» برای اجرا در قم و رشته «مدرسی معارف اسلامی با کد ۲۲۹۹» برای اجرا در شعبه تهران این دانشگاه می باشد.

معاون آموزشی دانشگاه قرآن و حدیث در بخش دیگر از این گفت و گو به تبیین ضوابط و شرایط پذیرش و تحصیل در این دانشگاه پرداخت و افزود: آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته هستند، می توانند از تاریخ دوشنبه ۳ اردیبهشت با مراجعه به پایگاه سازمان سنجش و  درج کد رشته محل‌های این دانشگاه در فرم انتخاب رشته اقدام کنند.

وی افزود: این دانشگاه همچنین بخشی از ظرفیت دکتری خود را با نظارت سازمان سنجش از طریق آزمونهای اختصاصی طلاب تکمیل می کند لذا برادران و خواهران طلبه واجد شرایط تا ۲۰ اردیبهشت ماه جاری فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی دانشگاه قرآن و حدیث نسبت به ثبت نام در این آزمون اختصاصی اقدام نمایند.

ضمناً پذیرش بدون آزمون در مقطع دکتری برای افرادی که دارای شرایط آیین نامه استعدادهای درخشان باشند نیز در این دانشگاه صورت می پذیرد. داوطلبان با مراجعه به سایت دانشگاه و اطلاعیۀ مربوط در صورت داشتن شرایط میتوانند تا ۲۰ اردیبهشت مدارک خود را ارسال کنند.

 حجت افزود: در این دانشگاه دانش آموختگان ممتاز مقطع کارشناسی ارشد، پژوهشگران و طلاب از تخفیف ویژه در شهریه دکتری برخوردار می شوند.

داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس www.qhu.ac.ir  مراجعه و یا با شماره تلفن ۷۱۷۶۲۵۲-۰۲۵۳ تماس حاصل نمایند.  

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.