منتشر شده در :  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵                                 ساعت:  ۱۱:۱۸ ق.ظ      
فرماندار ویژه شهرستان ری:

وظیفه اصلی ستاد تنظیم بازار نظارت و کنترل بر روند عرضه کالا و خدمات به مردم است

هدایت الله جمالی پور در نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان ری گفت: تیغ عدالت و برخورد با اصناف متخلف باید به قدری سنگین و بران باشد که هیچ واحد عرضه کننده کالا و خدماتی به فکر تقلب، افزایش بی دلیل قیمت و تضعیع حق مردم نباشد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان ری  با حضور جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری، مسئولان و مدیران ارشد دستگاه های اجرایی در فرمانداری ویژه شهرستان ری برگزار شد.
فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: دستگاه های نظارتی شهرستان ری باید بر عرضه کنندگان محصولات و خدمات مورد نیاز مردم از لحاظ کیفیت و قیمت نظارت ویژه کنند و با ضایع کنندگان حق مردم برخورد قاطع داشته باشند.
وی افزود:تیغ عدالت و برخورد با اصناف متخلف باید به قدری سنگین و بران باشد که هیچ واحد عرضه کننده کالا و خدماتی به فکر تقلب، افزایش بی دلیل قیمت و تضعیع حق مردم نباشد.
جمالی پور وظیفه اصلی ستاد تنظیم بازار را نظارت و کنترل بر روند عرضه کالا و خدمات به مردم برشمرد و اظهار داشت: اعضای این ستاد باید با علاقه و انگیزه بالا به فعالیت خود بپردازند و با حضورو نظارت به موقع جلوی هر گونه ناهنجاری که منجر به آسیب رساندن به جسم و روح مردم می شود با شدت برخورد نمایند.
وی در ادامه به گزارش تخلف دو رستوران در استفاده از گوشت نامتعارف و غیربهداشتی در غذاهایشان و مصرف افزودنی های غیرمجاز در برخی نانوایی های سطح شهرستان ری اشاره کرد و تاکید کرد: دستگاه های نظارتی شهرستان باید با این چنین افرادی که جان مردم را بخاطر منافع مادی خود به خطر می اندازند بشدت برخورد کنند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.