منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱                                 ساعت:  ۵:۰۸ ب.ظ      

واکنش اعضای شورای شهر تهران به خبر تنش میان نجفی و یکی از اعضای شورا

چند تن از اعضای شورای اسلامی شهر تهران واکنش‌های متفاوتی به خبر منتشر شده از تنش میان نجفی و یکی از اعضای شورا نشان دادند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، صبح امروز در خبرها آمده بود که جلسه هم‌اندیشی امروز صبح اعضای شورای شهر تهران با شهردار به تنش کشیده شده است و ظاهراً نجفی از موضع بالا با برخی از اعضای شورا و با الفاظ خاص برخورد کرده است.

خبرنگار شورای شهر شبکه خبری تهران نیوز، این موضوع را از چند تن از اعضای شورا پیگیری کرده و با واکنش‌های متفاوت اعضای شورای اسلامی شهر تهران روبرو شده است تا جایی که هم گفته می‌شود بحث دو نفری بوده نه با همه اعضا و هم گفته می شود بحثی نبوده است! این اظهارات را در ادامه می‌خوانید.

شهربانو امانی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز، اظهار داشت: درصد تعاملات خیلی بیشتر از تنش است.

همچنین حبیب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز، عنوان کرد: در جلساتی که با آقای نجفی برگزار می‌شود همه اعضای شورا موضوعات مدنظر خود را صریح مطرح می‌کنند و آقای دکتر نجفی نیز پاسخ می‌دهد، وجود تنش در جلسه را تکذیب می‌کنم.

حسن خلیل‌آبادی، رئیس شورای اسلامی شهرستان ری نیز در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز، گفت‌وگوی بین دو نفر بوده و چیز خاصی نیست. هر هفته جلسه داریم و موافق و مخالف به بیان نظراتشان می‌پردازند، دنبال این مسائل نباشید! قرار نیست پیشنهادات ما به شهردار در انتصابات عملی شود.

علی اعطا، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز، با بیان این‌که هیچ بحث و تنشی مطرح نیست، خاطرنشان کرد: جلسات ما با هدف هم‌اندیشی و انتقال دیدگاه‌ها برگزار می‌شود و طبیعی است که در مواردی هم اختلاف رای و اختلاف نظر وجود داشته باشید.

وی افزود: ما معتقدیم که باید صریح صحبت کنیم تا مسائل شهر تهران را پیش ببریم‌. بحث‌های مختلفی درباره انتصابات و مسائل مختلف مطرح می‌شود و من وجود هرگونه تنش را تکذیب می‌کنم.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.