منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱                                 ساعت:  ۵:۵۰ ب.ظ      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) ری:

همه برنامه‌ها با وحدت و همدلی به سرانجام می‌رسد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) ری گفت: برای بهبود کارها همه باید با اتحاد و انسجام و بسیجی وار کمک کنند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، مراسم تقدیر از فرماندهان حوزه‌ها و مدیران عقیدتی عصر امروز در اتاق اصناف شهرستان ری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام رضایی مسئول حوزه نمایندگی ضمن خیرمقدم گویی از فرماندهان حوزه ها تقدیر و تشکر کرد و با بیان زحمات سرهنگ طلوعی فرمانده پیشین ناحیه حضرت عبدالعظیم از زحمات وی قدردانی کرد و گفت: این جلسه یه منظور تعامل بیشتر فرماندهان حوزه و مدیران عقیدتی است.

سرهنگ سعید ادیبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) ری در این مراسم اظهار داشت: در همه امور وحدت و انسجام لازم است و لذا برای اجرای برنامه های سال آینده نیاز به اتحاد و همدلی داریم.

وی با بیان اینکه در کنار یکدیگر می توانیم کارهای خود را به سرانجام خوبی برسانیم، گفت: در جهت بهبود کار و برای اجرای بهتر ماموریت ها همه بسیجی وار کمک کنند تا برنامه های سال آینده به خوبی محقق شود.

ادیبی با بیان اینکه مردم ری همیشه در عرصه های مختلف در صحنه حضور داشته و مردمی شهیدپرور هستند، افزود: شهرستان ری از قدمت طولانی برخوردار است و ظرفیت های زیادی دارد که تا کنون فرماندهان و بسیجیان به خوبی در این شهرستان مدیریت کرده اند و امیدارم از این پس نیز با یاری خداوند و کمک همدیگر برنامه های پیش رو را به خوبی انجام بدهیم.

وی با بیان اینکه این ایام با سالگرد عملیات بدر و خیبر تقارن دارد، گفت: شهدای گرانقدری در این عملیات ها و دروران دفاع مقدس شهید شدند تا ما امروز در امنیت و رفاه زندگی کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) ری تصریح کرد: امنیت امروز خود را مدیون خون پاک شهدا هستیم و اگر شهدای عزیز نبودند اکنون شرایط ما به این شکل نبود و از چنین امنیتی برخوردار نبودیم.

ادیبی ادامه داد: ۲۵ اسفند سالروز شهادت حاج کاظم رستگار است که در سال ۶۳ در عملیات بدر شربت شهادت نوشید یاد این شهید و همه شهدای شهرستان ری را گرامی می داریم و از خداوند می خواهم توفیقی عنایت نماید تا ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.