منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶                                 ساعت:  ۱:۲۴ ب.ظ      

همایش ۳۰۰۰ دانش آموز رأی اولی در شهرری برگزار شد

۳۰۰۰ دانش آموز شهرری با رسیدن به سن تکلیف سیاسی در انتخابات ۹۶ شرکت می کنند.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، همایش ۳۰۰۰ دانش آموز رأی اولی شهرری با حضور مدیر کل امور اجتماعی استانداری تهران، فرماندار شهرستان ری، معاون پژوهش و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک شهر ری در کانون سمیه برگزار شد.

بهروز نصیری  با بیان اینکه انتخابات تعیین کننده سرنوشت کشور است، گفت: شما دانش آموزان با حضور در انتخابات به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و در سرنوشت سیاسی کشور شرکت می کنید.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک شهر ری تصریح کرد: مشارکت در سرنوشت سیاسی کشور از وظایف وتکالیف هر فرد است چرا که انتخابات  از عوامل استوارکننده پایه‌های نظام است و باید در این انتخابات حضوری باشکوه داشته باشیم.

وی ادامه داد: نسل جوان جامعه نقش تأثیرگذاری در تصمیمات مهم ایفا می کنند و با توجه به این نکته که دانش آموزان سرمایه و آینده سازان این نظام محسوب می شوند، با درک این شرایط مهم و حساس می توانند با حضور پرشور خود حماسه ماندگاری را در صحنه سیاسی کشور ثبت کنند.

نصیری بیان کرد: امسال ۳۰۰۰ دانش آموز در شهرری با رسیدن به سن تکلیف سیاسی می توانند  با مشارکت حداکثری در انتخابات، سرنوشت کشور را با دستان خود رقم بزنند و در اقتدار نظام اسلامی سهیم باشند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک شهر ری با اشاره به ایثارگری های دانش آموزان در دفاع مقدس گفت: دانش آموزان وظیفه دارند با حضور در صحنه های سیاسی مانند انتخابات تداوم ایثارگری ها را حفظ کنند.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.