منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹                                 ساعت:  ۵:۴۱ ب.ظ      
اولین جمعه ماه محرم؛

همایش شیرخوارگان حسینی در شهرری برگزار می شود

همایش شیرخوارگان حسینی روز جمعه ۳۱شهریور در مصلی بزرگ حرم حضرت عبدالعظیم(ع) شهرری برگزار می شود.

چاپ خبر
حجت الاسلام علی کنگرلو رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری در گفت‌وگو با خبرنگار آفتاب ری، اظهار داشت: سنت حسنه همایش شیرخوارگان حسینی همه ساله اولین جمعه ماه محرم برگزار می شود و امسال به دلیل اینکه اولین روز ماه محرم با روز جمعه متقارن شده است، این همایش روز اول محرم مصادف با ۳۱شهریور ماه برگزار می شود.

وی افزود: این مراسم همزمان با بزرگداشت روز جهانی حضرت علی اصغر علیه السّلام ، در نقاط مختلف شهرستان ری و در بخشهای کهریزک، فشافویه، قلعه نو و خاوران به صورت مجزا در مصلی ها برگزار می شود.

کنگرلو ابراز کرد: همایش شیرخوارگان حسینی در مصلی بزرگ ری در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) از ساعت ۹ صبح با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین جان نثاری و مرثیه سرائی کاظم غفارنژاد و مجتبی باقری برگزار می شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری ادامه داد: همچنین این مراسم در آستان مقدس امامزاده ابوالحسن(ع) از ساعت ۸:۳۰ صبح با سخنرانی حجت الاسلام سید احمد دارستانی و مرثیه سرائی باقری و مهدوی نژاد برگزار می شود.

وی در پایان تاکید کرد: مراسم بزرگداشت حضرت علی اصغر علیه السّلام فقط در در اولین جمعه ماه محرم‌الحرام برگزار می شود و برای جمعه هفته بعد هیچ مراسمی با این عنوان برنامه ریزی نشده است.

امامزاده ابوالحسن(ع) در شهرری خیابان شهید رجایی بعد از ۱۳ آبان قبل از بیمارستان هفتم تیر واقع شده است.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.