منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴                                 ساعت:  ۱۲:۳۰ ب.ظ      

همایش “معلولیت مانعى براى من نیست” در شهرری برگزار شد

همایش “معلولیت مانعى براى من نیست” با حضور ۴۰۰ نفر از معلولان شهرری در مجموعه ورزشی قمر بنی هاشم برگزار شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، همایش “معلولیت مانعى براى من نیست” با حضور ۴٠٠ نفر از اعضای کانون هاى معلولین شهرداری منطقه۲۰ تهران در مجموعه ورزشی قمر بنی هاشم(ع) برگزار شد.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۲۰ در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار آفتاب ری اظهار داشت: به مناسیت هفته معلولین و همزمان با هفته وحدت ویژه برنامه ای با مشارکت مجموعه های NGO برای معلولان سطح منطقه ۲۰ برگزار کردیم.

وی ادامه داد: ۹۰درصد از کارهای اجرایی این برنامه بر عهده خود معلولان بود تا بر حسب سلایق خود برنامه را اجرا کنند و موجب رضایت آنها بشود که شهرداری نیز کار پشتیبانی و حمایت های مالی را انجام داده است.

مسلمی با اشاره به اینکه در هریک از ۲۰محله ری یک نفر مسئول کانون معلولین داریم، ابراز کرد: امروز فرصتی فراهم شد تا از این ۲۰نفر تقدیر کنیم و همچنین سه نفر از معلولان قهرمان و مدال آور جهانی نیز در این برنامه تجلیل شدند.

وی با بیان اینکه معلولیت، محدودیت نمی آورد، گفت: معلولان در طی سال‌های گذشته به‌وضوح نشان دادند که در بسیاری از رشته‌های ورزشی، هنری و آموزشی مقام های قابل توجهی به‌دست آورده اند و همه مردم و مسئولان جامعه باید به معلولان توجه داشته باشند.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۲۰ ادامه داد: تعدادی از معلولان سطح شهرستان در مجموعه های مختلفی مانند گروههای موسیقی فعالیت می کنند که شاهد همخوانی تعدادی از این گروهها در این برنامه هستیم و امروز فرصتی شد تا شهروندان با گوشه ای از هنرهای معلولان عزیز آشنا شوند.

 

مسلمی گفت: یک نمایشگاه نیز با ظرفیت مجموعه های معلولین در کنار این برنامه برپا شده است که در آن محصولات و کارهای خودشان را ارائه بدهند و شهرداری نیز در غرفه ای فعالیت های خود در حوزه معلولین را به نمایش گذاشته است.

انتهای متن/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.