منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳                                 ساعت:  ۹:۱۴ ق.ظ      
فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) :

هفته وحدت نقطه عطفی جهت تحکیم روحیه برادری، الفت، مهربانی و یکدلی در جامعه است

اصغر آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) طی پیامی هفته وحدت را تبریک گفت.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، از دوازدهم ربیع الاول میلاد نبی مکرم اسلام به روایت اهل سنت تا هفدهم ربیع الاول میلاد ختم رسول که با تدبیر و درایت بلند حضرت امام خمینی (ره) هفته وحدت نامگذاری شده در حقیقت فرصتی ارزشمند برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده است.

سرهنگ پاسدار اصغر آرزومندی افزود: بی گمان هفته‌ی وحدت در تاریخ انقلاب اسلامی نقطه عطفی شد که روحیه برادری، الفت، مهربانی و یکدلی را در جامعه تحکیم بخشید.

وی عنوان کرد: امنیت و آرامش پایدار در کشور و حرکت روبه رشد نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی عرصه‌ها از نتایج بسیار ارزشمند وحدت و انسجام ملت ایران اسلامی است.

وی ادامه داد: هفته وحدت مجال تفرقه افکنی از بیگانگان را در ایران اسلامی گرفت، و اکنون همه جهانیان نیز شاهد اتحادی مثال زدنی در میان ملت ایران، درسایه ولایت و پرچم مقدس سه رنگ جمهوری اسلامی هستند .

آرزومندی تصریح کرد: بر ماست که به خوبی از این فرصت وحدت بخش، برای تقویت اتحاد و یکپارچگی صفوف مسلمانان و معرفی چهره واقعی دین مبین اسلام به عنوان دین رحمت و مهربانی و منطق بهره ببریم.

در پایان ضمن تبریک مجدد هفته وحدت و این اعیاد خجسته، از خداوند منان توفیق امت بزرگ اسلام به ویژه مسلمانان گرانقدر ایران و همشهریان عزیز را در تقویت همدلی و تفاهم و تحکیم پایه‌های وحدت و اقتدا به سیره گران سنگ نبوی و علوی مسئلت می‌نماییم.

انتهای متن/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.