منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰                                 ساعت:  ۸:۲۸ ق.ظ      
بخش کهریزک

نوسازی بافت های فرسوده روستاهای بخش کهریزک

جلسه احیاء و نوسازی بافت های فرسوده روستاهای بخش کهریزک برگزار شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، جلسه احیاء و نوسازی بافت های فرسوده روستاهای بخش کهریزک با حضور حسین توکلی بخشدار کهریزک، نخعی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ری، روءسای شوراهای اسلامی بخش و روستا و دهیاران در سالن جلسات بخشداری کهریزک برگزار شد.

در این جلسه بخشدار کهریزک نوسازی بافت های فرسوده را بسیار حائز اهمیت برشمرد و افزود: یکی از خطرا مهم در حوزه بافت های فرسوده عدم استحکام بنا در مواقع زلزله است که متاسفانه خسارت جانی و مالی را در بر دارد.

بخشدار کهریزک اظهار داشت: با برنامه ریزی های انجام شده توسط دولت و اعطای تسهیلات در حوزه احیاء و نوسازی بافت های فرسوده روستایی و تاکید استاندار تهران و معاون ایشان و فرماندار شهرستان ری، می بایست مدیران و مسئولین به کمک مالکان بافت های فرسوده بیایند و با همکاری مردم شاهد نوسازی بافت های فرسوده و همچنین استحکام ساختمان های روستایی در بخش کهریزک باشیم تا خسارات ناشی از بلایای طبیعی همچون زلزله به حداقل برسد. در ادامه جلسه حاضرین پیرامون این موضوع بحث و تبادل نظر نمودند و طی آن در زمینه اطلاع رسانی، اعطای تسهیلات نوسازی و در نظر گرفتن امتیازات نوسازی برای ساکنین روستایی در بخش کهریزک تصمیماتی اتخاذ گردید.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.