منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶                                 ساعت:  ۱۲:۱۱ ب.ظ      
اینلاین هاکی؛

نماینده شهر ری در جایگاه سوم رقابت‌های اینلاین هاکی قهرمانی نوجوانان و جوانان کشور

رقابت‌های اینلاین هاکی قهرمانی نوجوانان و جوانان کشور جمعه شب در قم پایان یافت و تیم ام دات آی آر شهر ری توانست جایگاه سوم این رقابت‌ها را از آن خود کند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، رقابت‌های اینلاین هاکی قهرمانی نوجوانان و جوانان کشور جمعه شب در قم پایان یافت و تیم ام دات آی آر شهر ری توانست جایگاه سوم این رقابت‌ها را از آن خود کند.

در این مسابقات که در مجموعه ورزشی کارگران قم برگزار شد ۷ تیم حضور داشتند که در ۲ رده سنی نوجوانان و جوانان با هم رقابت کردند و در پایان رقابت‌های رده سنی جوانان تیم پرشین قم توانست به مقام قهرمانی برسد.

پس از تیم پرشین قم، تیم‌های انقلاب کیش و ام دات آی آر شهر ری در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند و حمیدرضا انیسی و مجتبی سبط نبی با ۶ گل عنوان مشترک آقای گلی این رده سنی را از تیم پرشین قم کسب کردند.

در مسابقات رده سنی نوجوانان، تیم اینلاین هاکی پرشین قم بار دیگر توانایی خود را به رخ کشید و در این رده سنی نیز قهرمان شد و تیم‌های ام دات آی آر شهر ری و سفر سلامت قم در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

در پایان مسابقات رده سنی نوجوانان، امیررسول آقاجانی از تیم قم با ۴ گل عنوان آقای گلی را به دست آورد تا تمام عناوین این مسابقات به تیم اینلاین هاکی قم اختصاص یابد. این رقابت‌ها به میزبانی هیئت اسکیت استان قم برگزار شد.

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.