منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳                                 ساعت:  ۱:۵۸ ب.ظ      
رئیس فدراسیون فوتبال خبر داد:

نماینده شهرری نامزد بهترین مربی سال آسیا شد

رئیس فدراسیون فوتبال طی نامه‌ای نوشت: انصاری سرمربی تیم جوانان مقاومت به عنوان نامزد بهترین مربی فوتبال پایه در سال ۲۰۱۸ به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی گردیده است.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، رئیس فدراسیون فوتبال پیرو بازدید نمایندگانش، آقایان: محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون، نیما نکیسا مسئول مدارس و آکادمی فوتبال پایه و ابراهیم شکوری معاونت هماهنگی دبیرکل از باشگاه و آکادمی فوتبال مقاومت تهران، نامه‌ای را در جهت قدرانی و تشکر از تلاش‌های مربیان و عوامل این تیم مکتوب کرد.

مهدی تاج در این نامه عنوان داشت: فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران کمال تشکر و قدردانی خود را در خصوص تشکیل ۳۰۰ پایگاه استعدادیابی نیروی مقاومت و ایجاد باشگاه مقاومت که بر اساس سه اصل تهذیب، تحصیل و ورزش بنا شده است را ابراز داشته و طبق مشاهدات و مستندات و نتایج موجود به اطلاع می‌رساند چرخه استعدادیابی، آموزش، حفظ ، نگهداری و شکوفایی سرمایه‌های باشگاه مقاومت به صورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی در جریان است.

همچنین به استحضار می‌رساند: جناب آقای محمود انصاری سرمربی تیم جوانان مقاومت به عنوان نامزد بهترین مربی فوتبال پایه در سال ۲۰۱۸ به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی گردیده است.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.