منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵                                 ساعت:  ۸:۳۲ ق.ظ      
جام جهانی کشتی مجارستان؛

نماینده شهرری امروز در مسابقات جهانی به روی تشک می‌رود

پژمان پشتام فرنگی کار وزن ۷۷ کیلوگرم تیم ملی امروز در مسابقات جهانی مجارستان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف حریفی از اوکراین می‌رود.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، مراسم قرعه‌کشی سه وزن پایانی رقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی جهان، عصر امروز در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۳۷ نفر حضور دارند پژمان پشتام پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف دیمیتری پیشکوف از اوکراین می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان ایگور بسلگا از مولداوی و ربیع خلیل از فلسطین مبارزه می‌کند.

السکاندر چهرکین قهرمان اروپا از روسیه و ویکتور نمس قهرمان جهان از صربستان در گروه پشتام حضور دارند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم مهدی علیاری در دور استراحت می‌کند و در دور دوم با سلیمان دمیرجی از ترکیه کشتی می‌گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان موسی اولویف دارنده مدال نقره جهان از روسیه و بک سلطان محموداف از قرقیزستان می‌رود.

در این وزن ۳۴ نفر حضور دارند که در گروه علیاری آرتور الکسانیان قهرمان جهان و المپیک از ارمنستان نیز حضور دارد.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۲۴ نفر حضور دارند، شهاب قوره جیلی در دور نخست به مصاف زویادی پاتاریدزه دارنده مدال نقره زیر ۲۳ سال جهان از گرجستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با مصاف اسکار پینو هیندس دارنده مدال برنز جهان به رقابت می‌پردازد‌.

سرگئی سیمینوف دارنده مدال برنز المپیک و طلای زیر ۲۳ سال جهان از روسیه و رضا کایالپ قهرمان جهان و دارنده مدال نقره و برنز المپیک از ترکیه نیز در گروه قوره جیلی قرار دارد.

رقابت های اوزان فوق از ساعت ۱۲ ظهر امروز (شنبه) به وقت ایران برگزار می‌شود.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.