منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲                                 ساعت:  ۴:۴۹ ب.ظ      
به همت اداره ارشاد شهرستان ری:

نمایشگاه و فروشگاه کتاب استان تهران در شهرری برپا می‌‌شود

نمایشگاه و فروشگاه کتاب استان تهران به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و بیست و ششمین دوره هفته کتاب در شهرستان ری برگزار می شود.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، نمایشگاه و فروشگاه کتاب استان تهران در شهرری برپا می‌‌شود که در آن بیش از دو هزار عنوان کتاب با تخفیف ٢٠ درصد به علاقه‌مندان عرضه خواهد شد.

دانشجویان و دانش آموزان علاوه بر این ٢٠ درصد تخفیف نمایشگاهی، می‌توانند با بُن‌های تخفیف ویژه که از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری در اختیار دانشگاه‌ها و مدارس قرار می‌گیرد، از ٢٠ درصد تخفیف بیشتر (در مجموع ۴٠ درصد) بهره‌مند شوند.

بخش ویژه کتب انقلاب اسلامی نیز به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، در نظر گرفته شده است.

همچنین نشست‌های تخصصی با حضور نویسندگان و مولفان، مسابقات کتاب‌خوانی و تجلیل از ناشران  نیز در بخش جانبی نمایشگاه برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه و فروشگاه کتاب استان تهران می‌توانند از ٢۶ آبان تا دوم آذر ماه از ساعت ٩ تا ١٧ به دانشگاه فرهنگیان (پردیس شهید مفتح) واقع در میدان معلم شهرری، ابتدای خیابان ١٨ دی مراجعه کنند.

این نمایشگاه توسط معاونت فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری و همکاری برخی از ادارات و نهاد‌های شهرستان ری برپا می‌شود.  

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.