منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶                                 ساعت:  ۶:۱۵ ب.ظ      

نمایشگاه و فروشگاه کتاب استان تهران در شهرری افتتاح شد

نمایشگاه و فروشگاه کتاب استان تهران به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی اسلامی در شهرستان ری افتتاح شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، در مراسم گشایش این نمایشگاه،حدود دو هزار عنوان کتاب با تخفیف ٢٠ درصد به علاقه مندان عرضه خواهد شد.

دانشجویان و دانش آموزان می توانند با بُن های تخفیف ویژه که از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری در اختیار دانشگاه ها و مدارس قرار می گیرد، از ٢٠ درصد تخفیف بیشتر (در مجموع ۴٠ درصد) بهره مند شوند.

بخش ویژه کتب انقلاب اسلامی نیز به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، در نظر گرفته شده است. در این نمایشگاه سعی شده تا نویسندگان بومی شهرستان ری نیز به مردم شناسانده شوند.

همچنین نشست های تخصصی با حضور نویسندگان و مولفان، مسابقات کتابخوانی و تجلیل از ناشران  نیز در بخش جنبی نمایشگاه برگزار خواهد شد.

علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه و فروشگاه کتاب استان تهران می توانند از ٢۶ آبان تا دوم آذر ماه از ساعت ٩ تا ١٩ به دانشگاه فرهنگیان (پردیس شهید مفتح) واقع در میدان معلم شهرری، ابتدای خیابان ١٨ دی مراجعه کنند.

این نمایشگاه توسط معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری و همکاری برخی از ادارات و نهاد های شهرستان ری برپا شده است.  به گزارش آفتاب ری در مراسم افتتاحیه امرو«مهرشاد کاظمی» معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و برخی مسئولان شهرستان ری حضور داشتند.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.