منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸                                 ساعت:  ۱۲:۰۶ ق.ظ      
رئیس شورای شهر تهران:

نسبت به سرنوشت شهر بی اعتنا نباشید/اعتبار و هزینه تهران برابر با بودجه عمرانی کشور است

رئیس شورای شهر تهران گفت: به سرنوشت شهر بی اعتنا نباشید، تهران یک منطقه است ولی به اندازه دو استان کشور است، از لحاظ جمعیت به اندازه چند تا کشور خاورمیانه است و سال گذشته بودجه و اعتبارش برابر با کل بودجه عمرانی کشور به میزان ۱۸ هزار میلیارد تومان بود.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، مهدی چمران در گردهمایی اعضای لیست خدمت اصولگرایان در جمع مردم شهرری اظهار داشت: نزدیکان خود را تشویق کنید تا به کسی رای بدهند که بتواند به شهر بهتر خدمت بکند.

وی با تاکید بر حضور حداکثری در پای صندوق های رای، افزود: روز جمعه به عنوان عبادت همه در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر شرکت کنید.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: بعد از رای دادن به ریاست جمهوری، شوراها را فراموش نکنید، چرا که شهرداری و شورا اهمیت زیادی دارد.

وی با بیان اینکه در انتخاب رئیس جمهور، یک نفر را در برگه رای می نوسید، گفت: تعداد اعضای شورای شهر تهران، ری و تجریش ۲۱ نفر است و حتما تمام اعضای لیست خدمت را در برگه رای بنویسید، ۲۱هزار میلیارد تومان بودجه شهر تهران است که باید انتخاب کنید این ظرفیت را به دست چه کسی می دهید.

چمران تاکید کرد: به سرنوشت شهر بی اعتنا نباشید، تهران یک منطقه است ولی به اندازه دو استان کشور است، از لحاظ جمعیت به اندازه چند تا کشور خاورمیانه است و سال گذشته بودجه و اعتبارش برابر با کل بودجه عمرانی کشور به میزان ۱۸ هزار میلیارد تومان بود.

وی با بیان اینکه مشکلات و کمبودهای زیادی در سطح شهر وجود دارد، تصریح کرد: امروز شهر ما با ۱۰ سال پیش متفاوت است و پیشرفت های زیادی داشته است و تمام تلاش خود را برای آبادانی بیشتر بکار خواهیم گرفت.

چمران با بیان اینکه ری به عنوان قبله تهران مورد توجه ویژه قرار دارد، گفت: تمام اعضای لیست خدمت افرادی باسواد، متخصص و متعهد هستند و تعدادی از آنها اهل ری هستند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.