منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴                                 ساعت:  ۹:۳۴ ق.ظ      
دیدار با معاون فرهنگی و امور زائران/

نخبگان قرآنی‌ در آستان حضرت عبدالعظیم(ع)

جمعی از حافظان و قاریان مرکز آموزش قرآن کریم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) که در مسابقات قرآن اوقاف، دارالقرآن امام علی (ع) و دانش آموزی رتبه‌های برتر را کسب کرده‌ اند با معاون فرهنگی و امور زائران آستان حضرت عبدالعظیم (ع) دیدار کردند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، جمعی از حافظان و قاریان مرکز آموزش قرآن کریم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) که در مسابقات قرآن اوقاف، دارالقرآن امام علی (ع) و دانش آموزی رتبه‌های برتر را کسب کرده‌ اند با معاون فرهنگی و امور زائران آستان حضرت عبدالعظیم (ع) دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)، ۲۳ نفر از قرآنیان مرکز آموزش قرآن کریم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) که از افتخار آفرینان مسابقات قرآن در سالجاری بوده‌اند، با خادم القرآن عباس سلیمی معاون فرهنگی و امور زائران آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) و جمعی از کارشناسان مرکز آموزش قرآن کریم دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست که با تلاوت آیات نورانی قرآن کریم آغاز شد، مدیر مرکز آموزش قرآن آستان مقدّس به ارائه گزارش افتخارات کسب شده توسط قرآن آموزان و مربیان این مرکز پرداخته و در ادامه خادم القرآن عباس سلیمی معاون فرهنگی و امور زائران آستان مقدّس ضمن خیرمقدم به میهمانان، به ایراد سخن پرداخت.

در ادامه این نشست حافظان و قاریان به معرفی خود و افتخارات کسب شده پرداخته و در پایان از زحمات این قرآنیان پرافتخار تقدیر به عمل آمد.

اسامی و افتخار کسب شده توسط نخبگان به شرح ذیل می باشد:

  1. فاطمه نیکویی رتبه اول رشته ترتیل مسابقات دارالقرآن امام علی (ع)
  2. زهرا دوستعلی دستجردی رتبه سوم رشته ترتیل مسابقات دارالقرآن امام علی (ع)
  3. مهسا سعادتی ماجد رتبه سوم رشته ترتیل مسابقات دارالقرآن امام علی (ع)
  4. شقایق معصومی رتبه اول رشته حفظ ۵ جزء مسابقات دارالقرآن امام علی (ع)
  5. زهرا عباسی رتبه اول رشته حفظ ۲۰ جزء مسابقات دارالقرآن امام علی (ع)
  6. زهرا خلیلی ثمرین رتبه سوم رشته حفظ ۲۰ جزء مسابقات دارالقرآن امام علی (ع)
  7. زهرا انصاری رتبه سوم رشته حفظ کل مسابقات دارالقرآن امام علی (ع)
  8. محدثه شیدوش رتبه دوم رشته حفظ ۵ جزء مسابقات دارالقرآن امام علی (ع)
  9. فاطمه حسینی رتبه دوم رشته حفظ ۱۰ جزء مسابقات دارالقرآن امام علی (ع)
  10. سعدا عزیزی بلاغی رتبه دوم رشته حفظ ۱۰ جزء مسابقات دارالقرآن امام علی (ع)
  11. رسل حمندی رتبه دوم رشته حفظ ۲۰ جزء مسابقات دارالقرآن امام علی (ع)
  12. زهرا عباسی رتبه اول رشته حفظ کل مسابقات سراسری دانش آموزی اول متوسطه
  13. فاطمه نیکویی رتبه دوم رشته حفظ کل مسابقات سراسری دانش آموزی دوم متوسطه
  14. سارا تلکو رتبه اول رشته قرائت مسابقات سراسری دانش آموزی
  15. ام البنین رویگری رتبه سوم رشته قرائت مسابقات سراسری دانش آموزی
  16. سارا دهقانی رتبه پنجم رشته حفظ ۲۰ جزء مسابقات سراسری دانش آموزی اول متوسطه
  17. زینب عزیزی رتبه پنجم رشته حفظ عمومی مسابقات سراسری دانش آموزی
  18. شیرین زهره وند رتبه اول رشته ترتیل مسابقات سراسری دانش آموزی دوم متوسطه
  19. محمد باوی رتبه دوم رشته ترتیل مسابقات سراسری دانش آموزی دوم متوسطه
  20. مرضیه نوابی رتبه اول رشته حفظ ۲۰ جزء مسابقات اوقاف استان تهران
  21. حنان عیسی رتبه دوم رشته حفظ ۲۰ جزء مسابقات اوقاف استان تهران
  22. رسل حمندی رتبه سوم رشته حفظ ۲۰ جزء مسابقات اوقاف استان تهران
  23. فیروزه طاهری رتبه سوم رشته قرائت مسابقات اوقاف استان تهران
  24. مجید باقری رتبه سوم رشته حفظ ۲۰ جزء مسابقات اوقاف استان تهران
  25. مجتبی محمدبیگی رتبه سوم رشته قرائت مسابقات اوقاف استان تهران
  26. رضا عربی مهربانی رتبه دوم رشته ترتیل مسابقات اوقاف استان تهران
  27. وحید باقرنژاد رتبه دوم رشته اذان مسابقات اوقاف استان تهران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.