منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳                                 ساعت:  ۱۲:۴۶ ب.ظ      

نجات دختربچه ۸ ساله از دست شیشه‌ای هوسران

هوشیاری همسایه‌ها سبب شد دختری که در بی‌توجهی خانواده‌اش مشغول بازی در کوچه بود از دست مردی هوسران نجات پیدا کند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، ساعت ۱۵ عصر روز پنج‌شنبه مأموران پلیس از دستگیری مردی آدم‌ربا در یکی از خیابان‌های جنوب تهران با خبر و راهی محل شدند. مأموران دریافتند لحظاتی قبل تعداد از ساکنان کوچه، مرد جوانی را که قصد ربودن دختر بچه هشت ساله‌ای را داشته، دستگیر کرده‌اند.

یکی از شاهدان حادثه گفت: در خانه‌ام نشسته بودم که صدای گریه‌های دختری از داخل کوچه به گوشم رسید. به سرعت خودم را به جلوی پنجره رساندم که دیدم مرد جوانی دختر خردسالی را بغل کرده و قصد دارد به زور با خودش ببرد. درحالی که صدای گریه‌ها و فریاد کمک خواهی دختر در کوچه بلند شده بود همراه تعدادی از همسایه‌ها به داخل کوچه رفتیم و به تعقیب مرد آدم‌ربا پرداختیم و خوشبختانه کمی آن‌طرفتر او را دستگیر کردم و دختر هشت‌ساله را نجات دادیم.
مادر دختر هشت‌ساله به مأموران گفت: لحظاتی قبل از حادثه دخترم به داخل کوچه رفت تا با دختران همسایه بازی کند که یکی از همسایه‌ها موضوع آدم‌ربایی را به من خبر داد. پس از این مأموران متهم را بازداشت و به اداره پلیس منتقل کردند.
متهم در بازجویی‌ها به آدم‌ربایی اعتراف کرد و گفت: من معتاد به شیشه هستم. ساعتی قبل مواد تهیه کردم و مصرف کردم. حال خوبی نداشتم و در حال عبور از کوچه بودم که متوجه دختر خردسال شدم. او به تنهایی داخل کوچه در حال بازی بود که شیطان مرا وسوسه کرد و تصمیم گرفتم او را ربوده و مورد آزار قرار دهم. سپس به بهانه‌ای به دختر خردسال نزدیک شدم و ناگهان او را گرفتم که داد و فریادش به آسمان بلند شد. من او را بغل کردم تا فرار کنم، اما همسایه‌ها  از راه رسیدند و مرا دستگیر کردند.  متهم به دستور قاضی سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. تحقیقات درباره آدم‌ربایی‌های احتمالی متهم ادامه دارد.
منبع: روزنامه جوان

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.