منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸                                 ساعت:  ۷:۳۰ ق.ظ      

نتیجه یک هفته تبلیغات، شهر پوشیده از پوستر کاندیداها

طی یک هفته گذشته با مشاهده تبلیغات نامزدهای شورای شهر در سطح شهر به وضوح مشخص بود که برخی از نامزدها که شعار شهر سالم و پاک می دهند، تمامی در و دیوار شهر را با چسباندن پوستر به وضعیت زشتی تبدیل کرده اند.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، طی یک هفته گذشته با مشاهده تبلیغات نامزدهای شورای شهر در سطح شهر به وضوح مشخص بود که برخی از نامزدها که شعار شهر سالم و پاک می دهند، تمامی در و دیوار شهر را با چسباندن پوستر به وضعیتی تبدیل کرده اند که گویی قوم مغول حمله کرده است.

اینان به گفته خود آمده اند برای آبادانی شهر ولی گویا همین اول کار هزینه میلیاردی برای جمع آوری پوستر هایی که چسبانده اند باید بشود. بعضی از پوسترها که تا چند سال نیز بر پوسته شهر باقی می مانند.

اینان که شعار عدل و عدالت و حق الناس میدهند، چطور به خود اجازه میدهند بدون رضایت مردم بر در و دیوار خانه ها و سایر اماکن خصوصی و عمومی پوستر بچسبانند و چهره شهر را زشت و نازیبا کنند.

اینان که در تبلیغات خود از سوابق مدیریتی، تدبیر، فرهنگ عالی و تحصیلات دانشگاهی دم میزنند، چطور زمان تبلیغات، فرهنگ و تحصیلات را فراموش کرده و به صورت خیلی ابتدایی که از یک فرد بیسواد هم چنین رفتاری سر نمی زند، اقدام به تبلیغات و تخریب چهره شهر و گاهی سایر نامزدها می کنند.

کسانی که با هزینه های ده ها میلیونی و یا شاید چند صد میلیونی اقدام به تبلیغات می نمایند، بدانند که با بی اخلاقی و از هر طریق ممکن نباید درصدد راهیابی به شورای شهر باشند.

قائم مقام شهردار منطقه ۲۰ به منظور حفظ آراستگی و سیمای عمومی شهر، از نصب ۵۰ جایگاه ویژه برای تبلیغات انتخاباتی در سطح منطقه خبر داده بود اما شاید تنها جایی که از آن استفاده نشده یا کمتر استفاده شده این محل ها باشد.

معاون سیاسی فرمانداری شهرستان ری به خبرنگار ما گفت: متاسفانه تعدادی از کاندیداها مقررات تبلیغاتی را رعایت نمی کنند و در محل هایی غیر از جایگاه تعیین شده مانند ایستگاههای اتوبوس، دیوار ها، تیرهای چراغ برق و حتی روی درختان پوستر می چسبانند که ستاد امحا بصورت شبانه روزی در حال رصد و امحا کردن این موارد است.

معاون امورشهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۲۰ گفت: همزمان با اتمام فرصت تبلیغاتی کاندیدهای انتخاباتی دوازدهیمن دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، پاکسازی سیمای عمومی شهر با اولویت محیط های پیرامونی محل های اخذ رای آغاز می شود.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.