منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳                                 ساعت:  ۵:۲۸ ب.ظ      

نبرد گلادیاتورها در شهرری برگزار شد+فیلم

روز جمعه مسابقات ورزشی کیک جیتسو قهرمانی استان تهران در شهرستان ری برگزار شد که در پایان از نفرات برتر با اهدای مدال و جوایز، تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، صبح روز جمعه ۱۲ بهمن ماه مسابقات کیک جیتسو قهرمانی استان تهران با حضور ۳۰۰ مبارز در سالن مجموعه ورزشی شهید طالقانی شهرستان ری برگزار شد که در پایان از نفرات برتر با اهدای مدال و جوایز، تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

مسئول برگزاری مسابقات اظهار داشت: با وجود ۳۰۰ مبارز در این دوره از مسابقات شاهد سطح کیفی بسیار بالایی بودیم و شرکت‌کنندگان از نقاط مختلف تهران و حومه با تمام قدرت شرکت داشتند.

جمشیدی افزود: این دوره از مسابقات در سه بخش مجزا و با نظر شیهان «سیامک خرمی» رئیس سبک جهانی wMMAs در ایران و قاره آسیا برگزار گردید که مسئولینی همچون: «محمد یاران» نایب رئیس سبک جهانی ورزش کیک جیتسو، «شعبان» مشاور عالی این سبک نیز از نزدیک شاهد رقابت‌ها بودند و همچنین برای بالابردن روحیه نشاط و سطح کیفی مسابقات هزینه تماشای این مسابقات برای تماشاگران بطور رایگان انجام گرفت.

به گزارش آفتاب ری، کیک جیتسو یک هنر رزمی ترکیبی است و این نام از ترکیب دو هنر رزمی کیک‌بوکسینگ و جوجیتسو برگرفته شده است. این هنر رزمی یک شیوه ترکیبی از تمام هنرهای رزمی است و به معنای واقعی Mixed Martial Arts: MMA می‌باشد.

در کیک جیتسو از تمامی ضربات دست، آرنج، زانو و تکنیک‌هایی همچون: خاک، نه وازا، تکنیکهای پرتابی، ناگی وازا، در خاک نگه داشتن، اوسایکومی(قفل)، کانستسو وازا (خفه کردن)، شیمه وازا، تکنیک های جودو و کشتی نیز استفاده می شود و در حقیقت این هنر رزمی ترکیب کیک بوکسینگ، موی تای، بوکس، جودو، جوجیتسو و کشتی می‌باشد و این باعث می‌شود تا کیک جیتسو  یکی از کاربردی‌ترین و قوی‌ترین هنرهای رزمی می‌باشد و به همین دلیل ورزشکاران بسیاری از رشته‌های مختلف را به خود جذب کرده و سایر هنرهای رزمی را شامل می‌شود.

در ادامه گزارشی جذاب از این مسابقات را در ویدیو زیر مشاهده می‌نمائید.

http://

 

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.