منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴                                 ساعت:  ۱۱:۵۴ ق.ظ      
رئیس هیئت ووشو شهرری:

مجهزترین آکادمی ووشو را ایجاد خواهیم کرد

رئیس هئیت ووشو شهرستان ری گفت: اگر در شهرری زمین یا مکانی را در اختیار هیئت ووشوی قرار دهند آمادگی ایجاد مجهزترین آکادمی این رشته ورزشی را در در سطح استان تهران خواهیم داشت.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، رئیس هئیت ووشو شهرستان ری در گفتگو با خبرنگار سرویس ورزشی شبکه خبری تهران نیوز گفت: اگر در شهرری زمین یا مکانی را در اختیار هیئت ووشوی قرار دهند آمادگی ایجاد مجهزترین آکادمی این رشته ورزشی را در سطح استان تهران خواهیم داشت.

سعید روشنی با اشاره به استعدادهای فراوان در این رشته ورزشی اظهار داشت: ورزش ووشو همیشه یکی از پر مدال ترین رشته‌ها در مسابقات جهانی و بین اللملی بوده است و این نشان از توانمندی جوانان هم در بخش آقایان و هم بانوان می‌باشد که با سرمایه‌گذاری و تجهیز نمودن امکانات ورزشی می‌توان شاهد درخشش بیشتر این قهرمانان در میادین بین‌المللی باشیم.

روشنی افزود: در مسابقات اخیر قهرمانی استان تهران که به همت هیئت ووشو شهرستان‌ ری و اداره ورزش و جوانان برای اولین بار در این شهرستان و با حضور تعداد  ۱۰۰ ووشو کار در بخش بانوان و ۳۰۰ نفر در بخش آقایان در مجموعه ورزشی شهید طالقانی برگزار شد، قهرمانان جهان و مربیان تیم ملی و باشگاهی در رده‌های مختلف همچون آقایان: حسین و امیر اجاقی و علی اسفندیاری، از نزدیک شاهد برگزاری مسابقات بودند که با تمجید از این گونه مسابقات  استعدادهای فراوانی را شناسایی کردند.

رئیس هیئت ووشو شهرری افزود: برنامه ریزی‌های دقیق و هدفمندی صورت گرفته است که بزودی شاهد موفقیت‌های زیاد جوانان شهرری در این رشته ورزشی خواهیم بود و در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم دفتر مرکزی هیئت ووشو تهران را به شهرری بیاوریم.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.