منتشر شده در :  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷                                 ساعت:  ۱:۳۳ ب.ظ      
فرماندار ویژه شهرستان ری:

موضوعات معیشتی ابزار دشمن برای فاصله انداختن بین مردم و مسئولان

فرماندار ری: دشمن تمام ظرفیت خود را بسیج کرده با موضوعات معیشتی بین مردم ومسئولان اختلاف افکنی کند که باید با تلاش بهتر این توطئه ها را نقش بر آب کنیم.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، هدایت الله جمالی پور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری در دیدار مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان با آیت الله ری شهری تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) ری‌شهری که به مناسبت فرا رسیدن سال نو برگزار شد، اظهار داشت: دشمن تمام ظرفیت خود را بسیج کرده تا در این سال با موضوعات معیشتی مردم و فاصله انداختن بین مردم و مسؤولان با اختلاف افکنی حوادثی ایجاد کند و به اهداف شوم خود برسد که باید با تلاش و خدمتگزاری بهتر این توطئه ها را نقش بر آب کنیم.

جمالی پور در ادامه با اشاره به اینکه در سال ۹۷ قدم های مؤثری در ری برداشته شد، ابراز کرد: سعی شد آرامش در سطح شهر حفظ شود و به خدمت‌گزاری به مردم بپردازیم و باید در سال جدید این خدمات را برای رضایتمندی مردم افزایش دهیم.

وی سال ۹۸ را متفاوت دانست و تصریح کرد: فرماندار ویژه شهرستان ری سال ۹۸ را در ری سال تکریم ارباب رجوع عنوان کرد و ابراز داشت: رضایت حداکثری مردم هدف و مسیر اصلی ما در این سال خواهد بود که امیدوارم با همدلی بیشتر و بهتر مدیران دستگاه های اجرایی رقم بخورد.

جمالی پور در پایان در پاسخ به پیشنهاد آیت الله ری شهری مبنی بر ایجاد ستاد بحران خاص در ری، خاطرنشان کرد: شهرری دارای سه ستاد مدیریت بحران است که ستاد مدیریت بحران شهرستان ری با مسئولیت فرمانداری ویژه شهرستان،ستاد بحران شهر با فرماندهی شهردار منطقه ۲۰ و مدیریت ستاد بحران دستگاه ها موارد به خوبی رصد می شود و نقاط حادثه خیز شناسایی و برای همه موارد برنامه عملیاتی تدارک دیده می شود.

وی افزود: سال ۹۷ به برکت ایام ماه رجب با بارش های گسترده مملو از رحمت برای ملت ایران به پایان رسید و سال ۹۸ نیز با ورود به ایام پر سرور ماه شعبان با ادامه نزول رحمت الهی آغاز شد که شاهد تداوم رحمت و برکت بودیم.

وی این بارش ها را در برخی نقاط در تاریخ ایران بی سابقه اعلام کرد و ادامه داد: این رحمت واسعه الهی به دلایل مختلفی خسارت هایی را هم در پی داشت که از دست دادن جان هموطنانمان دردآور و غم بار بود.

فرماندار ویژه شهرستان ری با بیان اینکه این سیل تجربه جدیدی را پیش روی ما گذاشت، اضافه کرد: باید در احترام به طبیعت و اهمیت قائل شدن به حریم و بستر رودخانه ها بازنگری جدی داشته باشیم.

 

 

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.