منتشر شده در :  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷                                 ساعت:  ۱۲:۲۷ ب.ظ      
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهرتهران:

ملت ایران در ۹دی پاسخی اساسی به استکبار جهانی دادند

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهرتهران گفت: ملت غیور و شجاع ایران با حضور حماسی خود در ۹دی پاسخ محکمی به استکبار جهانی دادند.

چاپ خبر
حجت الاسلام والمسلمین عبدالمقیم ناصحی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهرتهران در گفتگو با خبرنگار آفتاب ری، با بیان اینکه ۹دی تجدید میثاق با مقام معظم رهبری است، اظهار داشت: ملت غیور و شجاع ایران با حضور حماسی خود در ۹دی پاسخ محکمی به استکبار جهانی دادند.

ناصحی تصریح کرد: در ۹دی سال۸۸ دست های تفرقه افکن استکبار جهانی ایادی مرموزی که در داخل کشور داشتند به میدان آوردند تا بر علیه رهبری و نظام جمهوری اسلامی شورش کنند.

وی با بیان اینکه مؤمنین، متدینین و ملت شریف، مومن و نجیب ایران اسلامی برای امام حسین (ع) عزاداری می کردند، افزود: این ایادی مرموز به خیابان ها ریخته و مراسم عزاداری را به هم ریختند، مغازه ها را آتش زدند، شیشه ها را شکستند و علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شعار دادند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهرتهران ادامه داد: اینها افرادی هستند که با اصل نظام عناد و دشمنی دارند و هدفشان خاموش کردن چراغ نظام جمهوری اسلامی بود اما به لطف خداوند متعال و به همت ملت غیور ایران، مردم در ۹دی به صورت خودجوش بیرون آمدند و به فتنه گران و کسانی که می خواستند نظام مقدس جمهوری اسلامی حاکمیت نداشته باشد پاسخ اساسی و اصولی دادند.

ناصحی در ادامه بیان کرد: بسیاری از افرادی که بانی و باعث فتنه نبودند قوه قضائیه تخفیف هایی برای آنها قائل شد اما عمده کسانی که فتنه گر بودند و آن اغتشاش بوجود آوردند قابل بخشش نیستند زیرا اینها می خواستند اصل نظام جمهوری اسلامی را ساقط کنند.

وی ادامه داد: استکبار جهانی و کشورهایی که هشت سال جنگ را به ما تحمیل کردند، باعث بوجود آمدن این فتنه ها و اغتشاشات بودند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهرتهران خاطرنشان کرد: ملت ایران باید با هوشیاری و بصیرت و برای دفاع از حریم اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی، تابع و مطیع ولی فقیه بوده و همیشه در همه صحنه حاضر باشند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.