منتشر شده در :  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳                                 ساعت:  ۴:۲۰ ب.ظ      
فرماندار شهرستان ری:

مشکل کمی و کیفی آب شرب منطقه شرق شهرستان ری رفع می شود

فرماندار شهرستان ری گفت: با بهره برداری از مرکز آبرسانی شهید تهرانی در اردیبهشت سال۹۶، مشکل کمی و کیفی آب شرب بخش عظیمی از منطقه شرق شهرستان ری برطرف می شود و در منطقه غرب شهرستان نیز همین اقدام در حال پیگیری است.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، بازدید میدانی از پروژه های عمرانی آب و فاضلاب روستایی شهرستان ری با حضور رضا پور رجب مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی استان تهران، علی اکبر هراتی مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان ری، هدایت الله جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری، پورمهدوی بخشدار مرکزی شهرستان ری، فاطمه تاجیک مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری و جمعی دیگر از مسؤولان شهرستانی برگزار شد.

در این بازدید که از محل تاسیسات آبرسانی شهید تهرانی واقع در روستای امین آباد صورت گرفت، روند اجرای پروژه بررسی شد.

فرماندار شهرستان ری در این بازدید با تشکر از فعالان حوزه روستایی اظهار داشت: مسائل و مشکلات مربوط به آب شرب شهرستان ری تا پایان سال ۹۶ به طور کامل رفع می شود.

وی تصریح کرد: با بهره برداری از مرکز آبرسانی شهید تهرانی در اردیبهشت سال۹۶، مشکل کمی و کیفی آب شرب بخش عظیمی از منطقه شرقی شهرستان ری به خصوص روستاهای پرجمعیت، برطرف می شود و در منطقه غرب شهرستان نیز همین اقدام در حال پیگیری است.

جمالی پور گفت: در آغاز کارم در شهرستان ری، قول هایی به مردم دادم و مبنای کارم را بر خدمت به مردم و حل مشکلات آنها قرار دادم که بر اساس ضرورت و نیازهای اساسی پیگیری می کنیم و امروز بخشی از وعده ها در چهارچوب سیاست های دولت تدبیر و امید عملی شده است.

وی افزود:رسیدگی بر چند مورد را در اولویت قرار دادیم که محور اساسی برنامه ها و به عنوان ضرورت های اصلی پیشرو برنامه های دیگر است.

فرماندار شهرستان ری موضوعات آبشرب شهری و روستایی، بهداشت و درمان و راه روستایی را از مواردی دانست که در اولویت اقدام  قرار دادیم و در ادامه اشتغال، کشاورزی و صنعت موارد مهم مورد رسیدگی هستند.

وی در ادامه بیان کرد: گزارش هایی از سختی بالا و کیفیت نامناسب آب شرب به دستمان رسید که برای سلامت مردم خطرآفرین بود و لذا با همکاری و همراهی وزارت نیرو رسیدگی به این موضوع را بصورت جدی در دستور کار قرار دادیم و در مدت سه سال اقدامات مؤثری در حل مشکلات روستایی شهرستان و به ویژه حوزه آب انجام گرفته است.

جمالی پور با تأکید بر اینکهوحدت و انسجام منشأ خیر و برکت برای هر جامعه است، خاطرنشان کرد: در کشوری که مبنای آن بر پایه وحدت شکل بگیرد، بیشتر مشکلات اجتماعی مرتفع می شود.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.