منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸                                 ساعت:  ۱:۴۴ ب.ظ      

مسمومیت ۵۵ نفر در یکی از هتل‌های مشهد

مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه‌ای معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تمامی زائرانی که با علائم مسمومیت به مراکز درمانی مراجعه کرده بودند به صورت سرپایی درمان و مرخص شدند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری،به‌نقل از روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، علی‌اصغر حسنی مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه‌ای معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: روز گذشته ۵۵ نفر از زائران یکی از هتل‌های اقامتی در مشهد به‌دلیل احتمالی مصرف غذای آلوده دچار علائم مسمومیت شده بودند که تمامی این افراد به درمانگاه منتقل و تحت درمان قرار گرفتند.

وی خاطرنشان کرد: به‌نظر می‌رسد به دلیل اینکه علائم مسمومیت از ساعت هفت تا هشت شب ظاهر شده این مسمومیت به دلیل مصرف غذای ظهر بوده است.

مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه‌ای معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اضافه کرد: تمام زائران با علائم مسمومیت به صورت سرپایی درمان و درمانگاه مرخص شدند و در حال حاضر شرایط مساعد و مطلوبی دارند.

حسنی افزود: به محض اطلاع از وقوع مسمومیت جمعی، کارشناسان بهداشت محیط به‌منظور بررسی محیط، علت حادثه و نمونه‌برداری در هتل حاضر شدند و کنترل عوامل محیطی صورت گرفت.

وی افزود: نمونه‌های غذایی در حال بررسی است و نتایج علت این مسمومیت تا روز شنبه اعلام می‌شود.

 

مشرق

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.