منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳                                 ساعت:  ۱:۵۷ ب.ظ      
به مناسب چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی/

مسابقات مینی فوتبال جام فجر در شهرری برگزار شد

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران یک دوره مسابقات مینی فوتبال در رده‌های سنی نوباوگان و نونهالان در محله شهید فدایی شهرری برگزار شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و گرامیداشت شهدای مدافع حرم، یک دوره مسابقات مینی فوتبال در رده‌های سنی نوباوگان و نونهالان به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید خشنود زاده، با هدف تحقق شعار تحصیل،تهذیب، ورزش در محله شهید فدایی شهرری برگزار شد.

در این دوره از مسابقات که با شرکت ۲۴ تیم از محله‌های مختلف شهرری و طی چهار هفته رقابت انجام گرفت، در رده سنی نوباوگان تیم شهید جوانمرد با مربیگری «طالبی زاده» به عنوان قهرمانی رسید و تیم‌های فرخی ری(الف) با مربیگری «بهرامی» و تیم آرنا(الف) تحت هدایت «زمانی» عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین در رده سنی نونهالان، تیم شهید فدایی، تحت هدایت «حسن محمدحسن» موفق شد مقام قهرمانی این دوره ازمسابقات را به خود اختصاص دهد و تیم‌های فرخی ری(الف) با مربیگری بهرامی و تیم مجید ری با مربیگری نجفی به مقام دوم و سوم رسیدند.

در حاشیه برگزاری مسابقات فینال و رده بندی که روز جمعه ۱۹ بهمن ماه برگزار شده به ۸ بازیکن و یک مربی با اخلاق، جوایزی به رسم یادبود اهداء شد.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.