منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸                                 ساعت:  ۵:۰۳ ب.ظ      
استاندار تهران:

مسئولان دولت دوازدهم حق بهانه گیری و ارجاع مشکلات به گذشته را ندارند

استاندار تهران با بیان اینکه مسئولان در چهار ساله دوم خدمت خود قرار گرفته اند و اوضاع امروز نتیجه کارهای چهار سال گذشته آنان است گفت: مدیران در دولت دوازدهم دیگر نباید از گذشته ایراد بگیرند و در این دوره با تلاشی مضاعف خدمت رسانی کنند.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، سید حسین هاشمی استاندار تهران در مراسم تجدید بیعت با آرمان های والای رهبر کبیر انقلاب گفت: در روز دولت توفیقی برای ما حاصل شد که در مرقد امام حاضر شویم. امیدوارم برای ایشان فرزندان صالحی باشیم و بتوانیم آرمان های ایشان را آن طور که در نیتشان بود ادامه دهیم.

وی ادامه داد: مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب در تمام شرایط رهبری و نظام را تنها نگذاشتند و همیشه درصحنه های مختلف در مقابل توطئه های دشمان همیشه حضور داشته اند. وی خدمت به مردم را بالاترین وظیفه مسئولان دانست و عنوان داشت: مسئولان استان تهران باید بدانند استان تهران به عنوان پیشانی کشور محسوب می شود و باید تلاش بیشتری برای حل معضلات صورت بگیرد.

هاشمی ادامه داد: تمامی تحرکات کوچک و بزرگ و منفی و مثبت که در تهران اتفاق می افتد در کل کشور و حتی در جهان انعکاس ندارد.

وی تاکید کرد: تمامی مسئولان استان تهران باید درسایه و حدت بدون خط کشی های سیاسی و با محور قرار دادن خدمت به مردم تلاش و درخدمت رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

وی درادامه به محدودیت های دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: مسئولان دولت تدبیر و امید درچهار سال گذشته با کمترین منابع کارهای بزگی را انجام داده اند.

وی با اشاره به اینکه استان تهران درسال های گذشته در ردهای مختلف اجتماعی، اقتصادی رتبه های پایینی داشته است گفت: مسئولان استان با تلاش مضاعفی که انجام داده اند توانسته اند رتبه های استان را در حوزه های مختلف از جمله حوزههای اقتصادی سیاسی بالا ببرند.

هاشمی گفت: مشئولانی که کارهای محول شده را نتوانند سریع حل کنند و در انجام امور دچار پیچ و خم های بروکراسی ادارات خود قرار می گیرند مسئولان موفقی نیستند.

استاندار تهران بیان کرد: مسئولان باید همواره فکر و عملشان را بازسازی و نوسازی کنند و با ارتباط و مکاتبات موثر با یکدیگر مشکلات پیش روی مردم را رفع نمایند.

وی با اشاره به به شعار انتخابی رهبر معظم انقلاب مبنی بر سال تولید و اشتغال گفت: دستگاههای دولتی باید با رفع موانع سرمایه گذاران و حمایت آنان از ظرفیت های عظیم کشور استفاده کنند و تولید و اشتغال را افزایش بدهند.

استاندار تهران در این مراسم با بیان اینکه مسئولان با رای بالای مردم روی کار آمده اند و درطول ۳۹ سال انقلاب شجاعانه در حفظ نظام حرکت کرده اند گفت: مسئولان نظام مسئولیت سنگینی درقبال تک تک مردم و به ویژه مردم پایتخت دارند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.