منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹                                 ساعت:  ۱۱:۴۲ ب.ظ      
حجت الاسلام والمسلمین ستاری در جشن مادران آسمانی در مسجد جامع حضرت رقیه(س):

مسئولان در همه مجالس، اخلاق و عفت فاطمی را رعایت کنند

جشن مادران آسمانی و تکریم خانواده معظم شهدا با حضور علما و ائمه جماعات مساجد و بسیجیان پایگاه های بسیج مساجد کیانشهر در مسجد جامع حضرت رقیه(س) کیانشهر برگزار شد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حجت الاسلام والمسلمین یونس ستاری، نماینده مراجع معظم تقلید در کیانشهر، استاد سطوح عالی حوزه علمیه و امام جماعت مسجد جامع حضرت رقیه(س) در این همایش معنوی به شرح زیر سخنرانی کرد:

حضرت زهرا(س) الگوی ولایت مداری، ادب، تقوی و اخلاص هستند.

مسئولان کشور در همه مجالس باید اخلاق و عفت فاطمی را رعایت کنند و نسبت به حضور در مجالس فسادآلود پرهیز کنند.

شهدا چراغ راه هدایت ما هستند و ما باید با ایثار، راه آنان را ادامه دهیم و هرگز از استمرار این راه، کوتاهی نخواهیم کرد.

همواره باید با اخلاص و تقوی، راه امام خمینی(ره) و شهدا را ادامه دهیم و در این مسیر، باید پیرو حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی باشیم.

مادران شهدا با تاسی به حضرت فاطمه زهرا(س)، فرزندانشان را برای دفاع از دین و قرآن تربیت کرده اند. امروزه نیز همین مادران و همچنین مادران نسل های سوم و چهارم انقلاب اسلامی، فرزندان خود را برای تقویت بنیان های نظام جمهوری اسلامی ایران، تربیت کرده اند.

در ادامه این مراسم باشکوه، مداحان اهل بیت(ع) مداحی کردند و در مدح فضائل حضرت زهرای مرضیه(س)، و همچنین صبر و ایثار خانواده معظم شهدا به ویژه مادران و همسران شهدا، مرثیه سرایی کردند.

تجلیل از خانواده معظم شهدا و مادران و همسران بزرگوار شهدا، پایان بخش همایش مادران آسمانی بود.

یادآور می شود، مسجد جامع حضرت رقیه(س) به عنوان یکی از قدیمی ترین مساجد کیانشهر، پایگاه نشر آموزه های دین و بیان ارزش های انقلاب اسلامی است.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.