منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱                                 ساعت:  ۱۱:۲۰ ب.ظ      
وزیر اطلاعات سابق:

مسئولان برای کم‌کاری خود پاسخ بدهند/ آمریکا از اقتدار اسلام وحشت کرده است

وزیر اطلاعات سابق گفت: اروپا و آمریکا چنان تحت تاثیر انقلاب قرار گرفته و از اقتدار اسلام وحشت کرده اند که میلیاردها دلار هزینه کردند و داعش را پدید آوردند که دنیا از اسلام بترسد ولی در نهایت به ضرر خودشان تمام شد. 

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر اطلاعات سابق در آئین گرامی داشت دهه فجر که در بقعه شیخ صدوق(ره) شهرری برگزار شد، اظهار داشت: دهه فجر به معنی دهه ولایت مداری ملت ایران است که حضرت فاطمه زهرا(س) الگوی آن است.

مصلحی با اشاره به ماموریت های حضرت امام خمینی(ره) در انقلاب اسلامی، گفت: امروز دشمن از طریق فضای مجازی نسل جوان را هدف قرار داده است و شبهاتی برای آنها بوجود بیاورد تا اعتقاد جوانان را انقلاب ضعیف کند.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس ادامه داد: نزدیک چهل سال پیش اتفاقی افتاده هر سال دهه فجر را گرامی می داریم. پس از ۱۴۰۰ سال همه ساله عزاداری اباعبدالله(ع) را باشکوهتر برگزار می کنیم. دشمن در شبکه های مجازی فضای سنگینی بر علیه این حرکت ها و عزاداری ها ایجاد کرده است.

مصلحی با اشاره به نقش تاریخ در زندگی بشر تصریح کرد: تاریخ یک علم بزرگ است که رژیم صهیونیستی و استکبار از علم تاریخ برای اهداف خود بهره برداری می کنند.

وی با بیان اینکه در نگاه علمی تاریخ یک مسئله ویژه است، اظهار کرد: تاریخ؛ آیینه آینده بشریت است و بروی هر تصمیم‌گیری باید به تاریخ نگاه کنید

مصلحی بیان کرد: حرکت بزرگی که امام راحل آن را رهبری کرد چگونه پیروز شد. در تمام مراحل باید نگاهمان به تاریخ باشد. در قرآن مجید ۲هزار آیه یعنی حدود یک سوم آیات به تاریخ اشاره دارد.

وزیر اطلاعات سابق با اشاره به فتنه ۸۸ گفت: رهبر معظم انقلاب در جریان حوتدث سال ۸۸ به تکرار تاریخ اشاره کردند و فرمودند جنگ حق و باطل تکرار می شود.

مصلحی ادامه داد: نکته مهم این است که ما اجازه نخواهیم داد سر امام حسین دوباره بالای دار برود.

وی با اشاره به فعالیت سلطنت طلبان و منافقین که این روزها به دنبال ایجاد تنش هستند، گفت: چه ضعفی در ما پیدا شده که امروز جبهه ملی که در مقابل امام خمینی(ره) ایستاده بود و از نظر امام(ره) جبهه مرتد است و امام فرمودند اینها از دین خارج شده اند؛ چند روز پیش همین جبهه ملی از وزارت کشور برای راهپیمایی اعتراض آمیز برعلیه نظام در خواست مجوز کردند.

وزیر اطلاعات سابق ادامه داد: کار ما به کجا رسیده که امروز باید شاهد چنین حرکت هایی باشیم؟ مدیران و مسئولان پاسخ بدهند چرا کم کاری کرده اند که این حرکت کماکان ادامه دارد؟

مصلحی با بیان اینکه انقلاب در دنیا خودش را نشان داده است، اظهار کرد: آمریکا و اسراییل صهیونیست می گویند ما با تحریم ایران را به زانو درآوردیم. اگر واقعا ایران را به زانو درآورده اند پس چرا از ایران می ترسند؟

وی با بیان اینکه علم مربوط به موشک مختص به چند کشور است، گفت: توان موشکی ایران، موجب هراس استکبار شده است. انقلاب اسلامی ایران امروز در دنیا به عنوان قدرتی بزرگ است که آمریکا و صهیونیست از آن می ترسند.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس بیان کرد: مسیر انقلاب که شهدا آن را ایجاد کردند، در حال پیشرفت است ما این مسیر را همراهی کنیم یا نه؛ انقلاب جلو می رود. مسئولان نیز چه از انقلاب حمایت کنند و چه حمایت نکنند، انقلاب در مسیر رو به رشد خود در حال حرکت است.

مصلحی اضافه کرد: امروز اروپا و آمریکا چنان تحت تاثیر انقلاب قرار گرفته اند و از اقتدار اسلام وحشت کرده اند که میلیاردها دلار هزینه کردند و داعش را پدید آوردند که به این وسیله دنیا از اسلام بترسد ولی در نهایت این حرکت نیز به ضرر خودشان تمام شد.

وی با بیان اینکه عده ای آمریکا را ابرقدرت می دانند و حتی در داخل کشور نیز برخی آمریکا را به عنوان کدخدا می شناسند، اظهار کرد: در لحظه اسیر شدن شهید حججی، هنگامی که وی را می برند تا سرش را جدا کنند از این صحنه فیلمی ۹ثانیه ای منتشر شد و این فیلم را در اروپا و آمریکا پخش کردند. جوانان غربی وقتی چهره مقاوم، قوی، مردانه و با صلابت شهید حججی را دیدند چنان تحت تاثیر قرار گرفتند که از انتشار آن جلوگیری شد.

وزیر اطلاعات سابق در ادامه بیان کرد: در مسیر انقلاب پیچ پرخطری داریم که باید طی کنیم و این پیچ مشکلات اقتصادی است. چرا مسئولان برای حل مشکلات تدبیر نمی کنند؟ همه مسئولان در سخنان خود می گویند این کار باید انجام بشود. با این سخنان که کاری حل نمی شود این بایدبشودها را در عمل انجام بدهند.

مصلحی تصریح کرد: دستگاه اطلاعاتی آمریکا در جمع‌بندی فتنه ۸۸ گفت؛ در اعتراضات سال ۸۸ شرایط به گونه ای بود که قشر متوسط به بالا آمده بودند و با کوچکترین برخوردی کنار کشیدند. ما باید سعی کنیم قشر پایین را به خیابان بیاوریم و لذا سرمایه گذاری سنگینی کرده اند تا قشر پایین برخیزند.

وی با اشاره به سرمایه گذاری دشمن در بحث نفو، گفت: دشمن می خواهد مردم، مسئولین و نخبگان را در تصمیم گیری دچار مشکل کنند و با تحریک مردم به دنبال ایجاد تفرقه بین مردم و مسئولان هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.