منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۹/۲۸                                 ساعت:  ۳:۱۵ ب.ظ      
جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا:

مسئولان از اخلاق‌مداری فاصله زیادی دارند+فیلم

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اینکه مسئولان باید پاسخگو باشند که آیا تمام هستی خود را برای انقلاب گذاشتند گفت: مسئولان از اخلاق‌مداری شهدا فاصله زیادی دارند.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، مراسم یادواره و بزرگداشت یکصد شهید والامقام محله شهادت در شهرری با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصلحی جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا و دیگر مسئولان شهرستان ری، به همت بسیجیان و نمازگزاران پایگاه شهدای گمنام مسجد سیدالشهدا(ع) محله شهادت برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین مصلحی  در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در اینکه مسئولان در رابطه با شهدا باید خودشان را مسئول بدانند هیچ شک و شبهه‌ای نیست و شهدا هم آن ها را مدیریت می‌کنند و سر بزنگاه‌ها هم به حسابشان می‌رسند، در این امر هم هیچ شکی نکنید.

وزیر سابق اطلاعات افزود: اگر مسئولان کوچک‌ترین ضعف یا کم کاری و یا همراهی با استکبار در اقسام مختلف داشته باشند، شرمنده شهدا هستند. ملت ما که در کوچه پس کوچه‌هایشان چندین شهید وجود دارد و در همه شرایط تمام قد برای حفظ انقلاب مقاومت کرده‌اند شرمنده شهدا نیستند، چرا که مردم به خوبی به وظیفه خود عمل کردند.

جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا بیان داشت: امروز مقوله اصلی مربوط به مسئولان است و آنها باید پاسخگو باشند که آیا واقعا همانند شهدا تمام هستی خود را برای انقلاب گذاشتند یا خیر.

مصلحی در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا مسئولان همانند شهدا اخلاق مدار هستند یا خیر، خاطرنشان کرد: متاسفانه خیلی فاصله داریم.

http://

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.