منتشر شده در :  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶                                 ساعت:  ۴:۳۳ ب.ظ      
امام جمعه موقت شهرری:

مسئله قدس مهمترین مسئله دنیای اسلام است/ سند ۲۰۳۰ استقلال کشور را دچار آسیب می کند/آتش به اختیار یعنی امربه معروف و نهی از منکر

امام جمعه موقت شهرری گفت: آتش به اختیار به معنی آشوب نیست بلکه به معنی امر به معروف و نهی از منکر است.

چاپ خبر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری، حجت الاسلام و المسلمین عبدالعلی ابراهیمی امام جمعه موقت شهرری در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته که در مصلی بزرگ آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) با حضور گسترده مردم مومن و خداجوی ری برگزار شد، نمازگزاران را به تقوای الهی و پرهیزکاری دعوت کرد.

وی افزود: پیام بزرگانی مانند حضرت علی(ع) در خصوص حمایت از مظلومان باعث خواهد شد تا در هفته آینده و در روز قدس وارد خیابان شده و شعار بدهیم. مسئله قدس مهمترین مسئله دنیای اسلام است.

امام جمعه موقت شهرری اظهار داشت: تمام استکبار دست به دست هم دادند کارهایی انجام دهند که اولین آن ایجاد جنگ های نیابتی در منطقه است و به همین منظور نیز داعش و گروه های دیگر مزدور که از دلارهای استکبار یا پول نفت سعودی در حال تغذیه هستند فعال شده اند.

ابراهیمی اظهار داشت: عده ای در فضای مجازی با جنگ نرم و در میدان نبرد با جنگ سرد می خواهند جلوی پیشرفت نظام جمهوری اسلامی را بگیرند.

وی بیان کرد: امروز نیروهای جبهه مقاومت در مرز اسرائیل هستند و رژیم صهیونیستی روزهای سختی را سپری می کند و انشاالله به زودی شاهد نابودی این رژیم اشغالگر خواهیم بود.

وی در خصوص سند ۲۰۳۰ تصریح کرد: ما ۳۷ سال قبل انقلاب کردیم برای اینکه کشور مستقلی در همه بخش ها و قسمت ها داشته باشیم، اگر امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی و متدنین از شورای عالی انقلاب فرهنگی گله مند هستند برای این است که انقلاب فرهنگی باید به دست شورای فرهنگی صورت بگیرد نه اینکه شورای فرهنگی عقب تر از ملت و رهبر باشد.

امام جمعه موقت شهرری ادامه داد: اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام آتش به اختیار کرده است عده ای فکر می کنند که باید آشوب رخ دهد در صورتی که هرگز اینگونه نیست، بلکه آتش به اختیار یعنی امر به معروف و نهی از منکر که این مسئله نیز مورد تاکید امام علی(ع) است که فرمود اگر این مسئله را ترک کردید بدترین افراد بر شما مسلط می شوند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.