منتشر شده در :  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵                                 ساعت:  ۱۱:۱۸ ق.ظ      
امام جمعه موقت شهرری در نماز عید سعید فطر:

مردم حواسشان به مسئولینی که وعده های توخالی می دهند باشد

از روش های شیطان برای گمراهی، ارائه وعده های پوچ یا توخالی است.
حواسمان به مسئولینی که در جهت گمراهی مردم وعده های تو خالی می دهند باشد.

چاپ خبر
به گزارش آفتاب ری، در خجسته عید سعید فطر، مردم موحد و مؤمن شهرری به شکرانه یک ماه روزه‌داری و بندگی خداوند متعال، نماز عید را با شکوه فراوان برگزار و از خداوند کریم، بهترین‌ها را مسألت کردند. کانون این حضور پر شور و مؤمنانه، محوطه بیرونی ضلع جنوبی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) بود که نماز عید سعید فطر به امامت امام جمعه موقت شهرری، حجت الاسلام ابراهیمی اقامه شد.

حجت الاسلام ابراهیمی در خطبه اول نماز عید سعید فطر، ضمن تبریک این عید بزرگ به ملت ایران و مردم شهرری، آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی روزه داران را از خداوند متعال مسئلت نمود. ایشان ماه رمضان را بهترین ماه خودسازی انسان و شرط سعادت مندی بندگان را استمرار این نوع طاعات در ماه های بعد از ماه رمضان و حضور در جلسات قرآنی و مذهبی عنوان کردند.

حجت الاسلام ابراهیمی در خطبه دوم گفتند:

از روش های شیطان برای گمراهی انسان ها ، ارائه وعده های توخالی است. حواسمان به مسئولینی که در جهت گمراهی مردم وعده های تو خالی می دهند باشد. طبق فرمایش خداوند شیطان دشمن قسم خورده شماست. در عصر امروز شیاطین همان آمریکا و اسراییل هستند که هیچ گاه دست از سر شما برنمی دارند.

در حال حاضر از مهمترین بسترهای شیطان برای گمراهی، فضای مجازی و ماهواره ها هستند. به پدر و مادرها توصیه می کنیم برای عدم گمراهی نظارت بیشتری بر فرزندانشان داشته باشند

ایشان همچنین به دستگاه های نظارتی مبنی بر نظارت دقیق و بیشتر برای جلوگیری از تضییع حقوق مردم و استمرار گرانی ها، نکاتی را ایراد و به مسئولین توصیه کردند از هزینه های اضافی در امورات حاشیه ای و دنیوی همانند جام جهانی فوتبال خودداری و به فکر مشکلات مردم باشند.

انتهای متن/*

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.